Як метеозалежним людям поліпшити свій стан

14 лютого 2018

Людина відчуває зміни, що відбуваються в погоді, це вважається нормальною метеочутливістю, яка не приносить неприємностей.

А от метеозалежність – патологічний стан, який характеризується тим, що загострюються хронічні хвороби при зміні погоди.

Тим, хто страждає на метеозалежність, слід знати, яким чином можна скорегувати стан, щоб у цей період здоров'я не погіршилося.

Найчастіше метеозалежністю страждають ті, у кого є наступні захворювання: збої артеріального тиску, патології опорно-рухового апарата, алергійні реакції і власне хвороби нервової, серцево-судинної систем і органів дихання. Їхній стан погіршується при атмосферному тиску, що підвищується, у холодний період року, коли вологість повітря зменшується, а концентрація шкідливих речовин, навпаки, збільшується.

Найпоширенішими симптомами є зниження тонусу, мігрень, важке дихання, оніміння рук і ніг, набряки, біль у суглобах.

У спекотливу погоду в крові знижується кількість солей, що виводяться з потом. Це впливає на серцеву діяльність. Коли підсилюється сонячна активність, збільшується кількість інсультів і інфарктів.

Крім того, медики говорять, що в дні з магнітними бурями частіше відбуваються передчасні пологи.

Метеозалежними вважаються близько 50 відсотків жінок і майже 35 відсотків чоловіків.

Також є люди, що не мають патологій, однак їх реакція на погодні капризи досить сильна. Мова йде про психологічну метеозалежність, що спостерігається у 20 відсотків пацієнтів. Вони як правило скаржаться лікарям на занепад сил і сонливість. Незважаючи на те, що подібний стан не належить до хвороб, однак невелика корекція все-таки необхідна.

Є деякі правила поведінки, які підходять майже всім пацієнтам, чий стан погіршується, коли змінюється погода.

У цей період слід не забувати приймати звичні ліки, під рукою мають бути препарати, необхідні для надання термінової допомоги (особливо це стосується хворих серцево-судинними захворюваннями); робити прогулянки на свіжому повітрі; виключити жирні й гострі страви, алкоголь, газовані напої; дотримувати режиму дня; більша частина прийнятої їжі має бути представлена кашами, свіжими фруктами, рибними й овочевими стравами.

Відзначимо, що для метеозалежних людей особливо важливим є збереження душевної рівноваги. Досить часто самопочуття стає гіршим, тому як людина живе очікуванням цього, зазнаючи страх.

Якщо ж розумно підходити до цієї проблеми, то, знаючи прогнози синоптиків, можна можливі ускладнення зустріти у всеозброєнні, що дозволить пережити зміну погоди відносно безболісно.

 Коментарі: 0 шт.   Переглядів: 4004 Подобається: 0 | Не подобається: 0  

Схожі статті

Також у розділі «Традиційна медицина»


Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс