Як зберегти шкіру обличчя навесні?
Мінлива погода, непостійна температура, а також вітер не благотворно впливають на шкіру обличчя. А сонце взагалі може завдати нищівного удару. Тому у весняний час шкіра вимагає додаткової турботи. Гостріше відчувається й недолік вітамінів в організмі, і це не кращим чином позначається на стані шкіри.
Почати радимо з харчування: включайте в раціон більше овочів - свіжих, квашених, крім того, два-три рази на день приймайте після їжі полівітаміни. Якщо шкіра у вас дуже суха, - хоча б один тиждень обійдіться без умивань. Замість цього, два рази на день протирайте обличчя кип'яченою водою навпіл з молоком (вам достатньо буде однієї столової ложки), лосьоном, що не містить спирту, або косметичним молочком, що очищає.
Поліпшать стан шкіри маски з підігрітої рослинної олії. Шматочки марлі або бинта, складені вчетверо, намочіть в теплій рослинній олії та покладіть на обличчя, залишивши відкритими ніс і віка, зверху прикрийте сухою тканиною або рушником. Через 15 хвилин усе зніміть, промокніть шкіру паперовою серветкою або сухою ватою. Перші п'ять днів маски робіть щодня, потім буде достатньо два рази на тиждень. Тижня через два стани шкіри нормалізується, і можна буде вмиватися ранком прохолодною водою без мила, і раз на тиждень - теплою водою з дитячим милом. Увечері обличчя протирайте лосьоном і змазуйте легким кремом.
Жирна шкіра не вимагає такого ретельного догляду і значно менше піддається шкідливому впливу. А ось чутливу шкіру, на якій від весняного сонця з'являється подразнення, замість традиційного вмивання водою, краще протирати відваром ромашки або липового цвіту.
З появою сухості та лущення, на чисту шкіру корисно накладати марлеві серветки, змочені у відварі трав (3 частини липового цвіту, 2 частини квітів ромашки, 1 частина пелюстків троянд, щіпка листя м'яти). Дві столові ложки цієї суміші залити 1 склянкою окропу і настоювати протягом півгодини.
Обвітрене, розпаленіле обличчя не варто відразу обполіскувати холодною водою. Протріть його ваткою, змоченою кислим молоком, а через 5-10 хвилин умийтеся не занадто міцним чаєм (кімнатної температури).
Коментарі: 0 шт. | Переглядів: 4796 |
|
© Газета Домовик 2012-2023