Готуємося до Нового Року: як швидко схуднути до свята?
Прийдешнє свято Нового Року для багатьох найбажаніше та найяскравіше. Святкування завжди пов’язане із приємними пригодами – несподіваними зустрічами, новими знайомствами, шампанським під ялинкою й надією на новорічне диво.
І так хочеться зустріти прийдешній рік Тигра у повній бойовій готовності! Бути гарними, ошатними й, звичайно, стрункими. Але що робити, якщо спорт і дієти – не ваша сильна сторона життя, а до свята залишилися лічені тижні? Корисні поради й лайфхаки, зібрані в статті, допоможуть за дуже короткий термін максимально привести своє тіло у форму.
МАРУДНИЙ СПОСІБ, АЛЕ ЕФЕКТИВНИЙ
Доведеться згадати математику й рахувати калорії.
Починаємо. Спочатку порахуємо звичайну кількість кілокалорій, що ви споживаєте за один день. Потім від цієї цифри віднімаємо 500 ккал. Це мінімум, але ті, хто прагне більшого – віднімайте більше, від цього залежить швидкість схуднення. Максимально можна забрати з раціону 1000 кілокалорій, більше – шкідливо для здоров’я.
Меню складайте так, щоб у ньому було до 45% вуглеводів і 30% - білка. Така пропорція допоможе швидко схуднути. До цього буде бажаним додати фізичне навантаження – ходьба, біг, віджимання, прибирання оселі, та будь-що, головне, щоб побільше калорій спалювалося під час цих фізичних вправ або дій. Таких занять має бути мінімум 3 - максимум 5 раз на тиждень. Ефект буде видний уже через тиждень.
ТРИДЕННА ДІЄТА ВІД ГВІНЕТ ПЕЛТРОУ
Схуднути за кілька днів можна. Такі експрес-варіанти використовують світові зірки шоу-бізнесу. Наприклад, акторка Гвінет Пелтроу свою триденну дієту для швидкого схуднення давно озвучила шанувальникам.
Отже. Розбиваємо ранок на чотири рідкі сніданки й щогодини випиваємо: склянка води з лимоном після пробудження, далі чай із трав, потім смузі з рисового молока й малини, у завершення кокосове молоко.
На обід теж рідке – суп.
А от на полуденок – одна жменя мигдалю.
Вечеря – парова риба.
Перед сном Гвінет випиває оливкову олію в кількості 3 столових ложки. Такий раціон дозволяє знаменитості швидко приводити себе у форму й втратити за три дні декілька кілограмів, а якщо дотримуватися наставлянь тиждень, то ще більше.
12-ГОДИННЕ ГОЛОДУВАННЯ ПІД ЧАС СНУ: ХУДНЕМО ЗА 5 ДНІВ
12 годин без їжі - не так багато, як здається, але при цьому ефект досягається вражаючий. Тим більше ми забули сказати найголовніше - голодувати доведеться під час сну. Отже, усе, що вам потрібно зробити, це не їсти протягом 12 годин у проміжку між вечерею й сніданком.
Бажано, щоб перші 6 годин припадали на неспання.
Перші 8 годин організм буде витрачати на переварювання вже наявної їжі, а 4, що залишилися - на детокс організму, під час якого, у тому числі, буде відбуватися й спалювання жирів.
Пам’ятайте, що навіть маленький перекус перед сном може стати початком кінця - їжа буде переварюватися довше й останньої потрібної нам стадії може й не трапиться.
УПАДАЄМО В СПЛЯЧКУ Й ХУДНЕМО
Добре висипайтеся. Відсутність сну збільшує апетит. Спробуйте спати на 30 хвилин довше звичайного.
Довгий і глибокий сон нормалізує в організмі рівень гормонів і допомагає природно прийти у форму. Якщо ж прагнете прискорити результат, то лягайте спасти до 23.00 і, як мінімум, 2-3 години до сну не їжте й не користуйтеся ніяким електронним обладнанням. Краще почитайте або займіться рукоділлям.
Усе це буде сприяти виробленню мелатоніну, який регулює функції травлення, а також сповільнює процес старіння.
ВІДМОВА ВІД ЦУКРУ – МІНУС ПОЛОВИНА ВАГИ
Відмовтеся від цукру або хоча б скоротіть його кількість. Мова йде про рафінований цукор. Відмова від нього – один з найшвидших способів схуднути. Результат буде видний за кілька тижнів. А через місяць ви взагалі себе не впізнаєте.
Дослідження говорять: солодка їжа насичує ненадовго, голод виникає вже через півгодини після з’їденого тістечка, а якщо вибрати нежирне м’ясо з порцією овочевого салату, у якому в 3-4 рази менше калорій, апетит з’явиться тільки через 3 години.
За статистикою сьогодні люди за день споживають від 15 до 20 чайних ложок цукру! Треба розуміти, що з кожною ложкою ми одержуємо 20-30 калорій, які перетворюються в жирові відкладання, вага збільшується. Здоровим людям просто життєво необхідно обмежувати вживання цукру: не більше 25-30 грам на добу, це 3-4 чайних ложки в день.
Звичайно, зовсім без солодкого неможливо, тому що глюкоза потрібна нашому мозку. Але вона міститься не тільки в білому рафінованому цукрі. Цим природним вуглеводом багаті солодкі фрукти й овочі, а також мед, горіхи й молочні продукти. Їхнє вживання дозволяє одержати добову норму глюкози, фруктози, лактози, якої достатньо для нормальної роботи організму.
Навіть якщо ви просто заміните цукор на фрукти або мед у межах норми, вже це допоможе привести у форму тіло. Якщо ж ви прагнете схуднути дуже швидко, то максимально викреслюємо все солодке з меню.
ОБМАНЮЄМО ПОЧУТТЯ ГОЛОДУ ЧАШКОЮ ЧАЯ
У справі боротьби із зайвою вагою важливі не тільки дієти, але й хитрості, які допоможуть стриматися від спокуси перекусити проти ночі. Розповідаємо про один такий виверт.
Часто в якості способу збити почуття голоду пропонують випити води. Але не всім подобається просто вода. Інша справа – чай! Чай задовольнить наш організм без калорій, допоможе заспокоїти голодний шлунок і на якийсь час позбавить від почуття голоду. Для цього підійдуть як звичні - чорний або зелений - чай, так і трав’яні. Це можуть бути лікувальні трави, наприклад, збір анти-стрес.
МЕТОДИКА ЧАСТИХ ПЕРЕКУСІВ ПРОТИ ОБЖЕРЛИВОСТІ
Ще одна часто повторювана з нами ситуація: увесь день дотримуємося своєї дієти, але зриваємося й за раз з’їдаємо пачку печива. Що робити? Як перемогти самого себе?
Коли ми якийсь час не їли, наш голодний організм жадає продуктів з високим умістом жиру й цукру, тому що жир є найбільш ефективним джерелом енергії, а цукор швидко засвоюється організмом.
Ми робимо помилку, коли протягом усього дня обмежуємо в принципі будь-яку їжу й не робимо собі живильних перекусів. Насправді, кращий спосіб уникнути пристрасті до їжі - не дати накопичуватися голоду. Треба протягом дня робити короткі, але поживні перекуси. Це допоможе тримати себе в руках і довести свій дієтичний експеримент до результату.
ПРОГУЛЯНКА ЗАМІСТЬ ЇЖІ
Психологи радять дуже діловий спосіб зменшити споживання калорій: відволікатися, коли хочеться перекусити. Коли ви просто вмираєте від бажання поглинути скляночку шоколадного морозива, спробуйте відволіктися, зробивши що-небудь фізичне, нехай навіть усього на кілька хвилин. Наприклад, послухайте підкаст або музику, вийдіть на прогулянку із собакою, зберіть у прання білизну…
Зробіть усе, щоб відволіктися від їжі. Пам’ятайте, що бажання «що-небудь з’їсти» триває всього кілька хвилин, тому на той час, коли ви закінчите свою діяльність, ваше бажання залишиться далеким спогадом.
Коментарі: 0 шт. | Переглядів: 3042 |
|
© Газета Домовик 2012-2023