Кисломолочний напій на основі молочного гриба від 100 хвороб
Тибетський молочний гриб (він являє собою тіло білого кольору діаметром 5-6 мм у початковому періоді розвитку й 40-50 мм наприкінці періоду перед розподілом) виліковує всі види алергії, серцево-судинні захворювання, гіпертонію, доброякісні й злоякісні пухлини, захворювання суглобів, печінки й жовчного міхура, легенів і дихальної системи ( у тому числі туберкульоз), захворювання нирок, цукровий діабет, інфекційні захворювання.
2 ч. л. гриба заливають 250-200 мл молока й залишають на добу. Залите молоко сквашується через 17-20 годин.
Зверху з’являється густий шар, у якому перебуває грибок, а поквашене молоко залишається на дні банки. Його проціджують у скляну банку, після чого молочний гриб промивають від залишків молока під струменем чистої холодної води, потім знову поміщають у банку й заливають новою порцією молока. Якщо молочний гриб щодня не промивати й не заливати свіжим молоком, він не буде розмножуватися, стане коричневим (здоровий грибок має білий колір), втратить лікувальні властивості й може загинути.
Поквашене молоко п’ють по склянці, останнє приймання – на порожній шлунка за півгодини-година до сну. Процедуру повторюють протягом 20 днів, потім роблять перерва на 10 днів і повторюють курс лікування.
Повний курс лікування становить 1 рік. При цьому категорично забороняється вживання алкоголю. В 10 днів перерви продовжують доглядати за грибом. Проціджений кефір можна використовувати для приготування оладків, сиру, ним протирають руки, обличчя, змазують хворі місця 6-8 раз підряд протягом дня.
Цілющим молоком можна змазувати рани, порізи, ячмінь. На хворе місце накладають на 30 хв. серветку з бинта, змочену в грибковому кефірі. При вуграх, прищах на шкірі щодня на очищену шкіру обличчя накладають марлю, змочену настоєм молочного гриба на 20-30 хвилин. Курс лікування – тиждень.
У перші 10-14 днів уживання молочного гриба різко підвищується активність кишечнику, що виражається в підвищеному газоутворенні, тому не рекомендується приймати молоко перед роботою. Випорожнення стає частим, сеча трохи темніє. У хворих кам’яною хворобою можуть з’являтися неприємні відчуття в області печінки, нирок, у підребер’я. Через 12-14 днів реакції в організмі припиняться, настане поліпшення загального стану, підвищиться настрій і загальний тонус, у чоловіків – статева активність.
Коментарі: 0 шт. | Переглядів: 2257 |
|
© Газета Домовик 2012-2023