Буряковий квас проти гіпертонії, недокрів'я та зайвої ваги

17 жовтня 2018

Буряковий квас проти гіпертонії, недокрів'я та зайвої ваги

БЕЗДРІЖДЖОВИЙ КВАС

Даний спосіб готування не такий корисний для роботи ШКТ, але зате готується він максимально просто. Тим більше що для його готування потрібна мінімальна кількість інгредієнтів. Усі інші корисні властивості повністю збережені.

Буряк - 4 шт., вода - 3 л.

Помити й почистити коренеплід. Нарізати невеликими часточками. Помістити в 3-літрову банку. Залити буряк холодною водою. Щільно вкрити банку марлею. Поставити в темне місце, щоб ліки настоялися. Квас готовий, коли в ємкості з'являться дрібні пухирці, які утворюються на дні і піднімаються нагору.

У готовий квас можна додати здрібнену моркву, щоб підсилити цілющий ефект. Змішавши напій із соком журавлини, або смородини, або горобини, ви не тільки різноманітите його смак, але і зробите його більш корисним. Квас можна змішати з кефіром, тоді підсилиться користь для ШКТ.

ІЗ СОКОМ ЛИМОНА ТА ІЗЮМОМ

Даний спосіб готування квасу здивує вас неймовірним смаком. Такий напій сподобається як дорослим, так і дітям. Плюс рецепта в тому, що для бродіння необхідно не більше 3 днів, оскільки ізюм прискорює процес.

Буряк - 3 шт., вода - 5 л, цукор - 3 ст. л., ізюм - 25 ягід, 1/2 лимона.

Кип'ятити воду близько 5 хвилин. Залишити, щоб охолола. Засипати цукор, вичавити сік лимона.

Помити, почистити, подрібнити коренеплід. Злегка підсушити в духовій печі.

Засипати підсушений буряк у скляну ємкість обсягом 5 л. Засипати в банку ізюм. Залити водою із цукром і соком лимона.

Зробити в пластмасовій кришці для банки кілька невеликих дірочок. Закрити ємкість із майбутнім квасом. Укутати пледом. Залишити бродити.

Коли із дна пускаються дрібні пухирці газу, квас вважається готовим. Перед уживанням потрібно процідити напій за допомогою 1-2 шарів марлі.

НА ДРІЖДЖАХ З МЕДОМ

Дріжджовий квас із медом - один з найстародавніших рецептів. Бродить напій ще менший період часу, чим у попередньому рецепті - до 2 днів. Якщо кількість інгредієнтів не буде дотримана, процес може зайняти більше часу.

Буряк - 2 невеликих, мед - 600 мл, сухий житній хліб - 3 окрайця, харчові дріжджі - 10 г, вода - 3 л.

Промити, очистити, нашаткувати буряк. Злегка підсушити в духовій печі. Помістити здрібнений буряк у каструлю, залити водою, щоб рідина злегка покрила його. Варити, щоб вийшов звичайний варений буряк.

Помістити варений продукт у банку, додати окрайця хліба, дріжджі й мед. Залити 3 л води. Закрити банку марлею, залишити напій бродити.

Перед уживанням необхідно процідити. Зберігається в холодильнику в скляній тарі. Строк придатності квасу - 7 днів.

РЕЦЕПТ ЗА БОЛОТОВИМ

Борис Болотов - відомий науковий діяч, цілющі еліксири здоров'я якого відомі в усьому світі. Список корисних властивостей квасу за Болотовим можна перераховувати довго й нудно. Обов'язково збережіть собі рецепт чудодійного квасу.

Буряк - 6-7 шт. (2 кг), сироватка - 2 л, сметана - 1 ч. л., цукор - 5 ч. л.

Промити, почистити, подрібнити коренеплід. Помістити в скляну тару ємкістю 5 л.

Прогріти в каструлі сироватку. Додати сметану й цукор. Розмішати все. Залити буряк.

Закрити тару марлею, поставити в темне тепле місце, поки не почне бродити. Визначити початок процесу можна за появою пінки на поверхні рідини. Звичайно це відбувається через добу.

Через 2 дні, може більше, на поверхні почне утворюватися цвіль. Її потрібно регулярно збирати з поверхні.

Через тиждень банку потрібно помістити в льох. Якщо ви живете у квартирі, і не маєте льоху, вдень напій зберігається в холодильнику, уночі в кімнаті. Приблизно через 11 діб квас повністю готовий.

Цілющий квас має чудовий смак і має надзвичайний аромат. Напій звичайно використовується винятково в лікувальних цілях. Але це не значить, що його регулярне вживання не зможе просто зміцнити організм.

ПРАВИЛА ВЖИВАННЯ КВАСУ

Звичайно, квасом можна просто втамувати спрагу, випивши стаканчик прохолодного напою. Але розглянемо правила прийому квасу як лікувального засобу:

1. Схуднення. Пити потрібно по 200 мл тричі на день приблизно за півгодини до їжі. Курс дієти - 30 днів, після яких необхідна перерва такої ж тривалості. Також напій можна використовувати для розвантажувального дня при будь-якій дієті.

2. Лікування захворювань. Пити потрібно по 50 мл тричі на день за годину до прийому їжі. Квас на сироватці п'ється за півгодини до їжі. Щоб не перевантажувати шлунок, рекомендується не їсти 2 години після повноцінного прийому їжі

3. Не можна випивати більше 1 л напою на добу! Це може спровокувати розлад шлунка.

ПРОТИПОКАЗАННЯ

Цей корисний напій все-таки має протипоказання. Провиною всьому є процес бродіння, який може привести до негативних наслідків на ШКТ у випадку підвищеної кислотності й на інші системи організму.

Протипоказаннями є: гастрит, виразка, захворювання суглобів типу артрит та ін., гіпотонія, нестерпність окремих компонентів напою.

Якщо у вас виникла побічна реакція від уживання квасу з буряка, необхідно терміново припинити його прийом. Після чого слід звернутися до лікаря для з'ясування причини виникнення побічної реакції.

 Коментарі: 0 шт.   Переглядів: 3573 Подобається: 0 | Не подобається: 0  

Схожі статті

Також у розділі «Народна медицина»


Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс