Свіже дихання
Ось так живемо-поживаємо, і раптом відчуваємо, що кудись поділася бадьорість, погіршилося самопочуття та настрій, загострилися хронічні захворювання. Це організм сигналізує про те, що він виснажений стресами, і легке нездужання цілком може перерости у хворобу.
Щоб уникнути настільки серйозних наслідків медики радять із метою профілактики вживати якнайбільше натуральних лікарських препаратів, увести в повсякденний раціон харчування цибулю і часник у якості зміцнювальних засобів, що регенерують.
Не варто сумніватися в силі їх лікувальних властивостей - вони безперечні, хоча є одна проблема - специфічний запах, з яким не в силах упоратися ні суперсучасна паста, ні зубний еліксир.
Запах з рота здавна вважався одним з 12 смертних гріхів. Для його запобігання в Прадавньому Римі, приміром, жували шматочки мастикового дерева. Гарним засобом для чищення зубів вважався порошок, приготовлений з пемзи з домішкою мармурового пилу. Щоб усунути неприємний запах з рота, жували плющ або плющові ягоди, змішавши їх нарівно з корицею.
Запах може бути викликаний хворими зубами, проблемами в носоглотці або шлунково-кишковому тракті. Щоб позбутися його, потрібно з'ясувати причину й постаратися усунути її.
Щоб не зазнавати дискомфорту при спілкуванні з товаришами по службі, недостатньо щодня чистити зуби - візьміть за правило дезодорувати порожнину рота настоями, приготовленими за рецептами, якими здавна користувалися наші предки.
• Кору дуба (60 г) залийте 0,5 літра води, доведіть до кипіння й остудіть. Потім розведіть відвар навпіл з водою й полощіть рот після кожного прийому їжі.
• Настільки ж ефективні холодні відвари з листя суниці, вільхи й стебел полиню.
• Прекрасну дію виявляє настій ромашки, який краще використовувати гарячим.
• Ще один чудовий засіб для видалення запаху цибулі або часнику: 1 ст. л. листя м'яти залийте 0,5 л окропу і настоюйте протягом 1 години. Приготовленим настоєм ретельно прополощіть рот перед виходом на вулицю.
Коментарі: 0 шт. | Переглядів: 2978 |
|
© Газета Домовик 2012-2023