Імбир-лікар
Імбир-лікар
БІЛЬ У СПИНІ
Імбирний компрес на спину знімає біль не менш ефективно, чим фіналгон. Явний плюс імбиру - відсутність будь-яких алергійних реакцій, подразнень на шкірі, що часто буває після аптечної мазі. Для готування компресу взяти 2 ч. л. порошку імбиру, 1 ч. л. куркуми, 1/2 ч. л. чилі, змішати з теплою водою. Нагріти, нанести на бавовняну тканину, покласти тканину на хворе місце й закріпити. Проти суглобних болів допомагає той же рецепт, але в сполуці не з водою, а з гарячою рослинною олією (краще кунжутною або гірчичною).
ІМБИРНА ВАННА
При м'язовій утомі та ломоті рекомендується імбирна ванна. 2-3 ст. л. порошку кип'ятити в 1 л води протягом 10 хвилин, потім відвар вилити у ванну. Така ванна розслаблює й полегшує м'язові болі.
ЧАЙ ВІД УТОМИ
Чай з імбиром, медом і лимоном - прекрасний засіб від фізичної або розумової утоми, він допомагає перебороти стресові ситуації й відновити сили після важкого дня.
ШЛУНКОВІ РОЗЛАДИ
Розвести 0,5 скл. натурального білого йогурту 0,5 скл. кип'яченої води, додати 1/4 ч. л. імбиру та 1/4 ч. л. мускатного горіха.
ГОЛОВНИЙ БІЛЬ
Змішати 1/2 ч. л. імбиру з теплою водою до утворення пасти. Пасту накласти на чоло або до носових пазух - залежно від локалізації болю. Виникаюче при цьому відчуття печіння для шкіри не є небезпечним.
ПРОТИПОКАЗАННЯ
Такий сильнодіючий засіб як імбир має кілька протипоказань. Імбир шкідливий при виразках, колітах, кишкових і серцево-судинних захворюваннях, а також не рекомендується вагітним на пізніх строках і жінкам, що годують, хоча в першому триместрі вагітності імбир може позбавити токсикозу.
Коментарі: 0 шт. | Переглядів: 5214 |
|
© Газета Домовик 2012-2023