Шабельник лікує та діагностує
Декоп (шабельник болотний) лікує численні хвороби, не приносячись шкоди при тривалих прийомах. Він нетоксичний, побічних явищ не викликає. Здавна на Русі кореневища і стебла шабельника застосовували для лікування суглобів, хребта, пухлин, жіночих хвороб тощо.
Спиртова настоянка з коренів і стебел лікує артрити, артрози, подагру, остеохондрози, ревматоїдний поліартрит, ракові пухлини, туберкульоз, мастопатію, гінекологічні захворювання: 75 г нарізаних до 1 см коренів і стебел шабельника помістити в літрову банку, залити горілкою, настоювати в темному місці 21 день, процідити. Приймати усередину по 1 ст. ложці 3 рази на день до їжі, або робити компреси на хворі суглоби. При раку прямої кишки 50 крапель настоянки в 0,5 л теплої кип'яченої води, зробити клізму і тримати 20 хвилин.
ШАБЕЛЬНИК БОЛОТНИЙ НЕ ТІЛЬКИ ЛІКУЄ, АЛЕ Й ДІАГНОСТУЄ
Шабельник болотний знаходить хворобу і відтинає її як шабля, він лікує та виліковує хворобу. Виводить солі із хребта: стебла і кореневища настоюються на горілці 21 день. Також роблять емульсію на рослинній олії. Для прийому усередину п'ють цілющий відвар: I ст. ложку стебел і кореневища залити 1 склянкою окропу, настояти 1 годину в термосі і приймати по півсклянки за 15 хв. до їжі.
При лімфогранулематозі: 100 г сухих коренів помістити в пляшку з темного скла і залити 0,5 л горілки, щільно закрити, настоювати 8 днів, пити 3 рази на день по 30 крапель розведених половиною склянки води.
Хто не переносить спиртові препарати, готовити відвари: на 1 ст. окропу 1 ст. ложку здрібненої сировини, томити на водяній бані 30 хв., пити по 2 ст. ложки 3 рази на день до їжі.
КВАС ІЗ ШАБЕЛЬНИКА
Для його готування буде потрібно півсклянки сухих здрібнених коренів рослини і свіжа молочна сироватка. Корені у марлевому мішечку за допомогою тягарця опустити на дно літрової банки із сироваткою, додати чайну ложку цукру, накрити марлевою серветкою згорнутою в три шари, і настоювати в темному місці 3 тижні. Після цього квас можна пити: по 0,5-1 склянці за 20-30 хвилин до сніданку. Щодня надпите долити сироваткою або водою, додати цукор за смаком. Наступного ранку квас знову готовий до вживання.
Для поліпшення смаку у квас можна додавати ароматичні рослини - хміль, кріп, листя чорної смородини, коріандр, м'яту. Виходить чудесний напій, що виводить з організму радіонукліди, підтримує ендокринну та імунну системи.
Коментарі: 0 шт. | Переглядів: 5456 |
|
© Газета Домовик 2012-2023