Поради лікарів: як позбутися нежитю за добу

5 березня 2014

Медики приводять найбільш доступні способи того, як найшвидше позбутися застудних захворювань. Пропонуємо вам кілька прийомів зупинки сильного нежитю за добу. 

1. Дрібно порубати часник, підігріти з вершковим маслом і поперемінно то однією, то іншою ніздрею вдихати пари. 

2. Кілька разів на день промивати ніс підсоленою теплою водою (половинку чайної ложки солі на склянку). Як відзначають лікарі, зараз в аптеках з'явилися спреї на основі морської води - спеціально для промивання носа при ринітах і гайморитах, якими дуже зручно користуватися. 

3. Робити інгаляції, найкраще - з вареною картоплею з евкаліптом. Коли картопля добре розвариться, потрібно кинути в каструлю пару столових ложок сухого листя евкаліпта - воно продається в будь-якій аптеці. Накритися рушником і дихати над відваром 10-15 хвилин. Достатньо виконувати цю процедуру два рази на день - через півгодини після обіду та на ніч. 

4. Пити більше мінеральної води - віруси, що викликають ГРВІ та ГРЗ “не люблять” лужного середовища. 

5. Протягом дня через кожні дві години закапувати в ніс сік алое. 

6. Користуватися краплями на основі ксилометазоліну, краще у формі спрея - він рівномірно зрошує запалену слизову. Також добре використовувати пом'якшувальні краплі з ментоловою олією. 

7. Зайнятися водними процедурами. Потужний струмінь лійки душу з теплою - але не гарячою! - водою направити зверху то на одну пазуху носа, то на іншу. Лійку потрібно то наближати, то віддаляти. При цьому відбувається гідромасаж гайморових пазух (щоб все, що зібралося в них швидше виходило назовні) і одночасно прогрівання. 

8. Можна приймати препарати з парацетамолом. Антибіотики лікарі пити не радять. Проти кашлю, сльозотечі та першіння добре допомагають сучасні антигістаміни (кларитин, кестин тощо.). 

9. У склянці гарячого кип'яченого молока добре розмішати невеликий шматочок вершкового масла, десертну ложку меду, сік половинки апельсина і 50 г лікеру типу Baileys. Приймайте на ніч і зранку. 

ІНФЕКЦІЯ ПРИСТАЄ ДО ЗЛІСНИХ СКИГЛІЇВ 

Чому деякі люди застуджуються від найменшого вітерцю, а дехто гуляє в мороз без шапки, і залишається здоровим? Цим питанням зайнявся датський професор медицини Йохан Бекман. Він виділив 10 головних джерел підвищеної сприйнятливості до грипу та інших застудних інфекцій. Виявилося, що вся справа в особливостях особистості, серед яких учений виділив наступні:

- упертість і негнучкість характеру;

- самобичування та постійне почуття провини;

- негативне відношення до себе і оточуючих;

- підозрілість;

- злопам’ятність і нездатність прощати;

- ранимість і недовірливість; 

- заклопотаність і непевність у собі;

- невміння стримувати свої почуття;

- нестабільність і агресивність.

 Коментарі: 0 шт.   Переглядів: 5326 Подобається: 0 | Не подобається: 0  

Схожі статті

Також у розділі «Народна медицина»


Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс