Найпростіший рецепт знизить тиск на багато років

11 лютого 2016

Гіпертонією хворіє багато хто. Такі люди роками ходять по лікарях, приймають гіпотензивні препарати та навіть не здогадуються про існування простого, але досить ефективного рецепта народної медицини, що може привести артеріальний тиск у норму як мінімум на кілька років. 

А готується цілющий відвар так: засипте в каструлю 5 ст. ложок хвої сосни і по 2 ст. ложки плодів шипшини та цибульної лушпайки, залийте суміш 1 літром холодної води, доведіть до кипіння й варіть на малому вогні під кришкою 10 хвилин.

Дайте відвару трохи настоятися, потім процідіть і, при необхідності, додайте трохи кип'яченої води - щоб відвару було рівно 1 літр. Розділіть цей обсяг нарівно і випийте протягом 2 днів, після чого приготуйте нову порцію відвару. Курс лікування - 4 місяці.

Перші кілька років здійснюйте його регулярно, а далі - за необхідністю. Поліпшення може наступити вже через тиждень, а через місяць можна почати поступово скасовувати гіпотензивні препарати.

До речі, хвойний відвар добре очищає кишечник і печінку, а також має сечогінну дію. А от шкоди він точно нікому не принесе.

ЛУШПАЙКА ЦИБУЛІ

Чим корисна цибульна лушпайка і який у неї склад, що дозволяє її застосовувати в народній медицині. У своєму складі цибульна лушпайка містить вітаміни - Р, С, Е і мінерали - калій, магній, залізо, кальцій. 

Учені з університету Мадрида виявили в цибульній лушпайці волокна, які знижують ризик захворювань серця, шлунково-кишкового тракту, рака товстої кишки.

Користь цибульної лушпайки і її застосування:

- Цибульна лушпайка попереджає старіння організму, завдяки вітаміну Е.

- Є прекрасною профілактикою серцево-судинних, ендокринних і навіть онкологічних захворювань.

- Цибульна лушпайка володіє сильною протимікробною дією, нею добре лікувати застудні захворювання.

- Цибульна лушпайка цінується вітаміном С, що зміцнює імунітет.

- Містить рутин (вітамін Р), що зміцнює наші судини.

- Цибульна лушпайка корисна при ангіні, ларингіті, запалених яснах, стоматиті, тому що має антибактеріальні властивості.

ШИПШИНА

Зрілі плоди шипшини містять на 100 г 14-60 г води, 1,6-4 г білків, 24-60 г вуглеводів, 4-10 г харчових волокон, 2-5 г вільних органічних кислот; а також велику кількість мінералів (калій, натрій, кальцій, магній, фосфор, залізо, мідь, марганець, хром, молібден, кобальт) і вітамінів (B1, В2, B6, K, E, РР, С) дубильні речовини, барвники, каротин, рибофлавін, лимонну і яблучну кислоти, цукри, фітонциди, ефірні олії.

Вітаміну С у шипшині в 5-10 разів більше, ніж у чорній смородині, в 40 разів більше, ніж у лимонах.

Шипшина очищає кровоносну систему, поліпшує обмін речовин, багата вітамінами, застосовується при недокрів'ї, цинзі, при хворобах нирок і сечового міхура, печінки.

Шипшина використовується як загальнозміцнювальний, тонізуючий засіб, що послабляє розвиток атеросклерозу, підвищує опірність організму при інфекційних захворюваннях і як вітамінний засіб.

Спосіб застосування: 2 ст. ложки здрібнених сухих плодів залити 1/2 л води, кип'ятити 15 хвилин на слабкому вогні, настояти ніч, укутавши, процідити. Приймати з медом протягом дня як чай і замість води. 

ХВОЯ

Лікувальні властивості можна використовувати як профілактику при серцево-судинних захворюваннях, а також у складі комплексної терапії при ішемії, "грудній жабі", аритмії, гіпертонії та атеросклерозі.

Настоянки й олія, одержувані з хвої, допоможуть знизити рівень холестерину в крові, зміцнять судини й допоможуть повністю відновити їхню еластичність.

Як використовувати хвою в лікувальних цілях - питання важливе та потрібне, тому що хвоя досить доступна. Натуральна основа хвої не здійснює на організм стресового впливу, але м'яко й упевнено діє на оздоровлення та очищення організму на клітинному рівні.

 Коментарі: 0 шт.   Переглядів: 5915 Подобається: 0 | Не подобається: 0  

Схожі статті

Також у розділі «Народна медицина»


Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс