П'ять помилок, які ми робимо на шляху до стрункості
Яких помилок припускаються люди, що прагнуть схуднути, але в результаті не досягають позитивних результатів.
ПОМИЛКА № 1
Дуже часто ми вибираємо неправильну мотивацію. Багато жінок говорять, що головна мотивація - здоров'я. Є жарт на цю тему. Якщо чоловікові сказати: «Якщо ти не схуднеш, то вмреш», - він відповість: «Так», - і схудне. Якщо жінці таке сказати, вона відповість: «Коли вмру, тоді й схудну».
Здоров'я - це не мотивація для нас. Точно так само, як бажання влізти в нову або стару сукню - отут теж завжди є ризик схуднути, а далі залишитися без мотивації. Аналогічна ситуація: схуднути, щоб завоювати чоловіка, що пішов, або щоб знайти чоловіка. Насправді єдина мотивація, що дійсно працює і яку треба в собі створювати, тому що, на жаль, це не дуже легко - любов до самого себе.
Є багато різних психологічних технік, які дозволяють розвивати це почуття. Наприклад, одна із забавних вправ, які можна робити, називається «Добрий ранок, принцесо». Перше, що робите, коли прокидаєтеся, говорите собі: «Добрий ранок, принцесо!». Після цих слів ви відразу відчуєте, що усередині все змінюється. Часто буває, коли заміжня жінка вимовляє цю фразу вголос і досить голосно, чоловік дико регоче, але згодом він теж починає говорити: «Добрий ранок, принцесо!».
ПОМИЛКА № 2
Коли ми хочемо привести себе до ладу, потрібно робити упор не на те, щоб схуднути на якусь кількість кілограмів, а виконувати щось невелике щодня, просуваючись до своєї мети. Чому це важливо? Часто буває так, що жінка або чоловік вирішили схуднути й готові «лягти кістками», щоб це зробити. У підсумку виходить, що через тиждень відбувається зрив, і ви набираєте усе, що пішло раніше в мінус. При цьому старі кілограми, як говорять на форумах, приводять із собою друзів. Щоб цього не відбулося, потрібно худнути розумно, а не так - хлоп, і все - я починаю жити тепер по-новому. Не потрібно робити різких рухів.
ПОМИЛКА № 3
Часто ми погано орієнтуємося в харчовій цінності продуктів. Наприклад, багато хто вважає, що фрукти - це безпечна їжа, але насправді все далеко не так. Наприклад, є люди, які на десерт з'їдають по фруктику, після сніданку перекусили фруктиком, після обіду перекусили фруктиком і після вечері перекусили фруктиком. У результаті за день з'їли 5 фруктиків, наприклад яблук. Одне яблуко важить 200 грамів, у 100 грамах яблука - 40 калорій, тобто ми за день з'їдаємо 1 кг яблук, а це 400 калорій, майже стільки ж, скільки в шоколадці. Таким чином, фрукти й овочі - це далеко не порожні калорії, як ми думаємо, а виходить, з ними треба поводитися дуже обережно.
ПОМИЛКА № 4
Проблема їжоголізму нітрохи не уступає проблемам алкоголізму та наркоманії. Усі, хто дивився фільми про реабілітацію, знають, що якщо людина кидає пити, то вона може почати вживати наркотики або курити, якщо людина кидає вживати наркотики, вона починає курити. Чому так відбувається?
Зрозуміло, що у людини, яка страждає якоюсь важкою залежністю, щось не складається в житті, її щось не влаштовує. Той, у кого усе добре в житті: немає проблем із грішми, родиною, дітьми, здоров'ям - не буде відкривати о 12 годині ночі холодильник і їсти відтіля усе підряд. Таким чином, якщо є проблема з їжею, це завжди означає, що існують і психологічні проблеми. Тому, коли дієтологи намагаються підійти до рішення питання, рекомендуючи людині дієту без рішення психологічних моментів, це завжди нагадує лікування гангрени намазуванням йодом.
Обов'язково потрібно лікувати проблему зсередини, інакше це все або тимчасово, або взагалі не допомагає.
ПОМИЛКА № 5
Часто буває, що люди думають, що вони худнуть за певною «системою», а насправді це не так. Часто вага не йде тому, що людина допускає якісь погрішності або не до кінця розбирається в системі, за допомогою якої намагається схуднути. У такому випадку рекомендується писати щоденник спостережень і записувати своє меню щодня, потім аналізувати його, причому критично і детально. Як правило, після такого розбору можна виявити масу помилок: я вчора зовсім трохи не утрималася, з'їла шматочок хліба або ще якогось продукту. А з цього все й починається, тому не дивуйтеся, якщо вага не хоче зникати.
Коментарі: 0 шт. | Переглядів: 4864 |
|
© Газета Домовик 2012-2023