Сухі масла: основа зимового догляду
Косметологи називають сухе масло ідеальним косметичним засобом. Але чому це масло називають сухим?
Тренд на сухі масла прийшов із-за лаштунків модних показів, де тіла дівчат-моделей відливали особливим блиском. Якщо ви дотепер не знайомі з цією косметичною новинкою, холодна погода - самий час спробувати масляне зволоження і омолоджування! Не тільки для шкіри, але й для волосся.
Так що ж це таке - сухе масло? Це масло для тіла і волосся, що надає йому тонкий блиск без відчуття жирності, як від традиційної олії. Взагалі, термін «сухе масло» часто спантеличує. Тому що це не сухий продукт, а все-таки рідина. Найчастіше випускається у формі спрею (хоча не завжди). Це масло потрібно розпорошувати на шкіру (на обличчя та тіло) або волосся, воно не липке, для шкіри дає напівматовий ефект, для волосся - легкий глянець, найчастіше м'яко ароматизоване.
Легкий блиск досягається тим, що в складі сухого масла є ключовий інгредієнт - циклометикон. Цей компонент робить шкіру м'якою і шовковистою. Циклометикон є універсальною речовиною, що складається з немодифікованого силікону, котрий і залишає відчуття гладкості на шкірі. Його молекули не можуть бути поглинені клітинами шкіри, оскільки великі в розмірах. Тому сухе масло створює на шкірі деякий верхній шар, що допомагає зволожуючим компонентам прилипати до шкіри, живити її і поглинатися нею.
Назву «сухе» цьому продукту дали, оскільки в складі можуть бути присутніми тільки легкі типи масел, вони не роблять шкіру жирною і лискучою, а надають їй атласність.
Так у чому ж перевага сухого масла? По-перше, воно відмінно воложить і додає здоров'я шкірі та волоссю у холодний період.
По-друге, захищає від ультрафіолетового випромінювання, запобігаючи сонячним опікам влітку. Уже цих двох властивостей цілком достатньо, щоб записати продукт у свої фаворити. Додайте сюди анти-age дію завдяки вмісту антиоксидантів.
Сухе масло можна застосовувати на будь-якій ділянці тіла, з голови до п'ят. Найкращі результати досягаються при використанні сухого масла після душу. Розпорошуєте масло на вологу шкіру і крапельки води, що залишилися на тілі, не висохнуть, а проникнуть в епідерміс, додавши зволожуючого ефекту.
А ось більш докладні інструкції до застосування чуда-масла. Після миття голови його наносять на вологе волосся замість живильного бальзаму. Якщо втерти кілька крапель масла в сухі пасма волосся, воно стане набагато слухнянішим, і ви зможете укласти його у зачіску за лічені хвилини. Сухе масло для волосся необхідно регулярно використовувати, щоб уникнути пересихання шевелюри. Також можна втирати масло в сухі кінчики волосся, що допоможе волоссю менше сіктися.
Втирайте сухе масло в нігті та кінчики пальців один раз на тиждень - так ви зможете зміцнити нігтьову пластину і зробити нігтики більш блискучими.
А щоб шкіра стала більш еластичною та пружною, достатньо 2-3 три рази на тиждень масажувати її сухими маслами. Вилийте трохи масла на долоню, розітріть і нанесіть на проблемні зони, після чого ретельно розітріть засіб круговими рухами.
Якщо ви хочете домогтися ефекту ліфтинга, змочіть маслом долоні і масажуйте зону декольте та шию круговими рухами зверху вниз.
Коментарі: 0 шт. | Переглядів: 6326 |
|
© Газета Домовик 2012-2023