Ізраїльська дієта

25 липня 2013

Ізраїльські дієтологи вважають, що зловживання їжею - це ніщо інше, як невідповідність між розумом людини та її діями.

Фігура, що розпливлася від зайвої любові до їжі, - це ще не найстрашніше. На додаток до зайвої ваги вам загрожують розлади периферичного кровообігу і лімфообігу, порушення обміну речовин, сечокам’яна і жовчокам’яна хвороби, цукровий діабет. Мало того, до всього цього букета болячок додається знижена опірність організму до різних збудників захворювань, дихальні недуги.

Втім, якщо є сильне бажання, то всього цього можна уникнути. Головне - викинути з голови думки типу «я не зможу», «я не впораюся», «я однаково потім поправлюся». Не поправитеся, якщо не захочете і прикладете до бажання трохи зусиль. Знайте, схуднути може кожний! Головне - не поспішати. Оптимальна та не загрозлива для організму швидкість втрати ваги - 2-3 кг на місяць.

СПОЛУЧИТИ НЕСУМІСНЕ?

Ізраїльські дієтологи рекомендують строго враховувати сумісність продуктів. Наприклад, сир, яйця і м'ясо можна з'їсти з зеленими овочами, а от з молоком, сметаною, вершковим і рослинними оліями та кислими фруктами сполучати їх ніяк не можна.

Риба сполучається тільки з зеленими овочами.

Молоко взагалі ні з ким «не дружить».

Жири корисно вживати тіль-ки із зерновими та зеленими овочами.

Зелені овочі гарні з білками й крохмалем.

Некислі фрукти краще їсти окремо, небажано їх сполучати із зерновими, хлібом, білками.

Пити найкраще тільки воду, причому чисту, без мінеральних включень (відфільтровану, кип'ячену).

Соки, молоко, кефір фахівці відносять до їжі.

Дієтичний режим у розумінні ізраїльських дієтологів - це не повне та беззаперечне виключення з раціону тих або інших продуктів, а їхнє раціональне вживання з урахуванням сумісності, калорійності та засвоюваності.

«Сідати» на який-небудь один продукт або навіть декілька не тільки шкідливо, але й небезпечно для здоров'я. Навіть кілька днів розумної дієти дадуть позитивний результат.

Вранці натще: від чайної до столової ложки маслинової олії. Через 15 хвилин: склянка йогурту або свіжого кефіру.

Перший сніданок: салат з овочів; на вибір: вівсяна (гречана) каша або горох, кукурудза, сир; некруто варене яйце (через день); несолодкий чай, переважніше зелений.

Другий сніданок (12:00- 12:30): 200-300 г несолодких фруктів.

Обід (14:30-15:00): салат овочевий, вінегрет, овочевий суп або борщ, варене або парове м'ясо (варена або запечена риба); чорний хліб – одна скибочка, печене яблуко.

Полуденок (18:00-18:30): 300 г несолодких фруктів.

Вечеря: склянка кефіру або йогурту, фруктова суміш. 

Фруктова суміш особливо корисна для людей з проблемами в роботі кишечнику. Готується вона так: перемеліть рівні кількості сухих фініків, урюку, інжиру, чорносливу і волоських горіхів. Ці цілющі продукти можна запивати водою або чаєм.

 Коментарі: 0 шт.   Переглядів: 8921 Подобається: 0 | Не подобається: 0  

Схожі статті

Також у розділі «Краса та здоров'я»


Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс