Утеплюємо вхідні двері
З настанням холодів практично всі починають хвилюватися про своє здоров’я й надійності житла. Важливо не тільки тепло одягатися, але й пам’ятати про те, що вдома теж повинно бути спокійно, затишно й безпечно.
Небезпеку можуть нести не тільки грабіжники й вандали, але й протяги, які здатні привести до частих застуд, зниження імунної системи й подальшим серйозним супутнім захворюванням. Особливо це стосується тих, у кого є маленькі діти. Безумовно, можна подбати про гарні радіаторні батареї або теплі підлоги, однак усі ці міри можуть виявитися даремними, якщо ви вчасно не зробите утеплення дверей. Про те, як утеплити двері своїми руками піде мова в статті.
Отже, утеплення дверей своїми руками є трохи кропітким процесом, який займе у вас якийсь час. Але все не так страшно. Знадобиться лише ущільнювач, гарний клей і трохи працьовитості.
У першу чергу варто відправитися в магазин будматеріалів, де можна буде відшукати й придбати ущільнювач. У його якості може виступати паралон, прогумована тонка стрічка й інші матеріали. Однак, майте на увазі, що паралон легко рветься й протирається в процесі експлуатації, тому для утеплення дверей краще вибрати біль надійний ущільнювач.
Самі двері необхідно зняти з петель і укласти на два табурети, які будуть відповідати за зручність і підтримку дверей. Далі всі ущільнювачі акуратно кріпляться до бічних граней, які є непомітними для очей. Усе слід виконувати максимально акуратно, щоб не порушити дизайн самих дверей і не зіпсувати шпону.
Найчастіше для фіксатора використовуються рідкі цвяхи, які є надійними й знов-таки непомітними. Якщо дме з боку порогів, подбайте про прикріплення ущільнювача з боку порога. Якщо зверху - закріпіть ущільнювач на верхній крайці дверної коробки.
На верхній і нижній грані самих дверей ущільнювач закріплювати не занадто доцільно, тому-що можуть бути проблеми з її закриванням і відкриванням. Дуже важливо правильно й вірно розрахувати щільність і ширину ущільнювача для того, щоб двері закривалися щільно й у той же час не вимагали застосування великої сили.
Як тільки ущільнення й утеплення буде завершено, акуратно повісьте двері знову на петлі й перевірте їхнє закривання й відкривання кілька разів. Тепер ваші близькі, та й ви самі, не простудитеся, а будинок знову буде виконувати функцію перешкоди й міцності від будь-яких вторгнень і недуг, що приводять до негативних наслідків. Принаймні холодні потоки повітря будуть знешкоджені.
Коментарі: 0 шт. | Переглядів: 1977 |
|
© Газета Домовик 2012-2023