На чому не можна заощаджувати під час ремонту

4 вересня 2013

Без чого ремонт не починати? У першу чергу, потрібно ретельно, у деталях, продумати, що ви хочете отримати по закінченні ремонту, щоб не витрачати даремно час і гроші.

Далі обміряйте приміщення і складіть список матеріалів та зазначте необхідну їхню кількість. Купувати краще все відразу, дізнавшись, де зараз знижки й акції. Перед закупівлею варто також поцікавитися у знайомих, чи немає у когось дисконтної карти у будмагазини.

Беріть стільки, скільки необхідно, без думки "про всяк випадок", а то потім доведеться позбуватися від завалів невикористаного матеріалу, після закінчення ремонту іменованого барахлом і перебуваючого на балконі.

Так буде світло! Отже, прийміть той факт, що на деяких речах заощадити не просто не вдасться, а категорично не можна. До таких належить електропроводка. Це ваша безпека в буквальному значенні слова: на жаль, пожежі аж ніяк не рідкість і причиною часто стає неякісна або застаріла електропроводка. І потім, нема рації "ліпити" навернений ремонт, якщо він може зникнути в одну хвилину. 

Єдине виключення - якщо ви живете в новому або відносно новому будинку з гарною мідною проводкою і проблем з електрикою за цей час не виникало. Наприклад, не вибивало пробки від пральної машини і електрочайника, включених одночасно.

Далі - продумайте, де повинні розташовуватися розетки та вимикачі. Перших вічно катастрофічно не вистачає і, проігнорувавши цей момент, потім роками спотикаєшся через подовжувачі. Воно вам треба? До речі, не забудьте і про заземлення. Вимикачами краще закуповуватися у спеціалізованих магазинах. Все-таки це річ, якою ви будете користуватися щодня.

Водопостачання і нюанси. Наступний пункт - каналізація. Мало радості сидіти без води або відшкодовувати збиток сусідам через своє бажання заощадити. Краще, якщо труби будуть пластиковими.

Правда, при поганій шумоізоляції ви будете чітко знати, коли ваші сусіди відвідують місце самоти, так що враховуйте цю особливість і порадьтеся з фахівцями, чим цю проблему можна усунути. Не варто ігнорувати і сифони. Зрештою, сифон, що тече і часто забивається, доставить вам чимало турбот. 

Щоб було тепло. Не треба заощаджувати і на системі опалення, інакше взимку доведеться сидіти у трьох светрах і спортивних штанах під пуховою ковдрою. Вибирайте гарні радіатори, котли опалення та інше. Сюди ж можна включити й вікна, адже це найбільш вразливе місце.

Підлога, стіни, стеля. Заощадивши на стяжці підлоги, можна отримати горбкувату похилу поверхню, на яку буде неможливо по-людськи укласти паркет, ламінат, лінолеум або плитку. До того ж, якщо ви пошкодуєте грошей на вирівнювання, доведеться довгі роки любуватися перекособоченими меблями.

Зрозуміло, що на це потрібен час, але ж так хочеться закінчити швидше. Але не в цьому випадку, адже, проігнорувавши, наприклад, пункт про висихання стяжки або штукатурки, всі старання зійдуть нанівець.

Махнувши ж рукою на косі стіни, після закінчення ремонту ви, з високою часткою ймовірності, будете шкодувати, що поскупилися, спостерігаючи криву кімнату. А ще при неправильній обробці стін ваші шпалери, наприклад, можуть сповзти до плінтусів або обзавестися прошарком зі штукатурки, що обсипалася.

Зі стелями проблема інша: при неякісній обробці вони можуть покритися тріщинами, що, погодьтеся, важко буде ігнорувати.

Про ремонт можна говорити нескінченно, але головне, про що треба подбати, - це безпека вашого житла. Заощадити хочеться завжди (ну, або в більшості випадків), але іноді, пішовши на повідку у своєї ощадливості, виходить собі дорожче.

 Коментарі: 0 шт.   Переглядів: 5024 Подобається: 2 | Не подобається: 0  

Схожі статті

Також у розділі «Куточок споживача»


Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс