Посадка рослин у парник-короб

1 квітня 2015

Ось такий короб - парник! Відмінна ідея для тих, у кого ґрунт бідний на вміст гумусу! Дерев'яний каркас заповнений ґрунтом, багатим на мікроелементи та живильні речовини, дає гарні стабільні врожаї. Де і як можна використовувати дерев'яні короби?

На ґрунтах, які містять надлишок солі, на ґрунтах з підвищеною кислотністю, на заболочених ділянках. Висадження рослин у короби з дугами дають можливість укрити саджанці при різких змінах погоди. У весняні й осінні заморозки, уберегти розсаду від низьких температур за допомогою плівки. Улітку рослини можна притінювати, ховати від спеки, розташувавши на дугах будь-який доступний матеріал.

Рослини почувають себе на такому міні-городі дуже комфортно, догляду за рослинами, що посаджені в короби з дугами, потрібно менше. Прополка бур'янів скорочується багаторазово, а якщо використовувати товстий шар мульчі, то такі грядки зовсім не потрібно просапувати. Усім відомо, що левина частка часу витраченого на городі забирає не догляд за рослинами, а боротьба з багаторічними бур'янами, такими як пирій, осот, в'юнок. Городники давно практикують посадку рослини в короби, і результатом дуже задоволені. Короби зазвичай не мають стандартних розмірів, усе залежить від площі ділянки.

Висота встановлених дуг регулюється залежно від того, яка рослина там буде рости. Для перців, низькорослих сортів томатів високі дуги не потрібні. Для огірків дуги встановлюють набагато вище.

Установлений короб з дерев'яних дощок буде вам служити й теплицею, і парником, як говорять - два в одному! Посіяні рано навесні там огірки, томати, перці без пересадження дадуть вам урожай набагато вищий, ніж рослини які були пересаджені та піддавалися стресам, а саме: різким змінам температури, недостатній вологості повітря і ґрунту.

 Коментарі: 0 шт.   Переглядів: 3902 Подобається: 0 | Не подобається: 0  

Також у розділі «Сад-город»


Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс