Як боротися з сильним кашлем?

28 вересня 2016

Кашель виводить з організму різні шкідливі тіла. Кашель, в основному з'являється при різних легеневих захворюваннях, і може нести за собою такі відомі захворювання як: пневмонія, бронхіальна астма й туберкульоз. Так само можуть бути менш відомі легкі захворювання, як застуда, грип. Якщо у людини просте ГРЗ, то це захворювання досить легко лікується простими народними засобами й також спеціальними протикашлевими таблетками.

Пити антибіотики в таких випадках просто непотрібно. Якщо ж у людини більш серйозні захворювання, як бронхіт, пневмонія, то без антибіотиків просто не обійтися. Тому що при таких захворюваннях потрібно обов'язково вивести всі мікроби з організму. Але ніколи непотрібно зловживати різними протикашлевими препаратами, якщо у вас звичайний мокрий кашель. Якщо ж у хворого спостерігається сухий кашель, то зазвичай застосовуються наступні препарати: мукалтин, бромгексин, халіксол. Якщо ж кашель не проходить протягом двох тижнів, або ж при кашлі з'являється сильний біль у грудях, кров'яне мокротиння, а так само у пацієнта тримається температура 35,5 градусів, то потрібно відразу ж звертатися до лікаря. 

Сьогодні більшість людей лікують кашель народними методами. Наприклад, можна протерти банан через звичайне сито, після цього слід покласти одну чайну ложку суміші, що вийшла, у чашку з гарячою водою, у воду потрібно додатково додати цукор, усе це треба дуже ретельно перемішати. Далі необхідно її ще раз підігріти й випити. Дехто сьогодні п'є чай або ж звичайне молоко з маслом - це дуже добре зм'якшує горло. Якщо ж, наприклад, у дитини дуже сильний кашель, то зазвичай використовують такий рецепт, змішують мед із соком моркви. І протягом дня дитина має випивати по столовій ложці близько п'яти разів на день.

В останні роки навіть офіційна медицина стала визнавати у своєму арсеналі народні засоби від кашлю. Серед них найсильніше допомагають для лікування цієї недуги такі препарати, як сироп подорожника й відвари мати-і-мачухи. Однак самолікування, особливо тільки народними препаратами, може привести до пізнього звертання до лікаря у випадку серйозних захворювань, наприклад, у випадку з коклюшем, коли у дитини сильний, надсадний кашель. Або при стенозі гортані при ларингіті, коли дитина вже буде задихатися і їй буде не вистачати повітря. 

Народні препарати при кашлі мають бути рекомендовані тільки лікарем.

 Коментарі: 0 шт.   Переглядів: 5215 Подобається: 0 | Не подобається: 0  

Схожі статті

Також у розділі «Традиційна медицина»


Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс