Лікарські трави, які допоможуть очистити нирки
Вода необхідна для виведення рідин з організму та підтримки нирок здоровими. Настої лікарських трав допоможуть нам вивести зайву рідину з організму.
Нирки виконують дуже важливу функцію: вони виводять токсини з крові, очищаючи наш організм, і вивільняють відразу три гормони - еритропоетин, ренін і кальцитріол.
Завдяки своїй функції, ці органи разом з іншими життєвими системами організму регулюють артеріальний тиск, підвищують концентрацію червоних кров'яних клітин і синтезують вітамін D.
Вони також допомагають виводити з організму токсини, перешкоджаючи накопиченню шкідливих речовин в організмі, що може привести до серйозних проблем зі здоров'ям у майбутньому.
Пам'ятайте, що якщо не піклуватися про нирки як слід, це може привести до важких захворювань. Ось чому дуже важливо вчасно очищати їх і підтримувати рівень необхідних ниркам корисних речовин в організмі в нормі, щоб вони могли нормально працювати.
Дотримуйтеся здорового способу життя, виконуйте фізичні вправи і пийте достатню кількість води, щоб підтримувати нирки в гарному стані. Також зверніть увагу на лікарські трави, які допомагають очистити організм і стимулюють виведення токсинів.
ПЕТРУШКА
У петрушці міститься багато апіолу й міристицину - сполук, які мають сечогінний ефект. Ця рослина допомагає вивести з організму зайву рідину. Крім того, петрушка знищує хвороботворні мікроорганізми, які живуть у сечостатевій системі.
Щоб очистити нирки за допомогою петрушки, приймайте по дві чашки настою щодня протягом тижня. Для його готування скип'ятіть 1 чашку води й додайте до неї 1 ст. л. здрібненої петрушки. Залишіть настоюватися на 5 хвилин, процідіть і випийте.
Щоб підсилити вплив петрушки на організм і почистити нирки, змішайте її з медом і лимоном.
Вам знадобиться: 1/4 чашки соку петрушки, 1/2 чашки води, трохи меду, лимонний сік.
Змішайте всі інгредієнти й приймайте цей засіб 2 рази на день протягом 2 тижнів.
КУЛЬБАБА
Завдяки сечогінному ефекту, корінь кульбаби рекомендується для очищення печінки й нирок. Ця рослина допомагає позбавити організм шлаків і токсинів, які накопичуються в крові, а також заспокоює сечостатеву систему.
Щоб отримати з кульбаби максимум корисних властивостей, приймайте по 2 чашки чаю щодня протягом 2 тижнів.
Щоб приготувати чай, кип'ятіть 2 чашки сушеного кореня кульбаби разом з чашкою води протягом 5 хвилин. Зніміть з вогню, залишіть на 10 хвилин, процідіть і випийте.
ЛОМИКАМІНЬ
Ця рослина, як можна здогадатися з назви, використовується для розчинення ниркових каменів, має сечогінний ефект і допомагає очистити сечовивідні шляхи.
Скип'ятіть 1,5 ст. л. цієї рослини в чашці води. Зніміть з вогню, накрийте кришкою й залишіть на 10 хвилин.
Приймай по одній чашці на день зранку натще і по дві чашки на день протягом дня.
КРОПИВА
Кропива має сечогінний ефект, допомагає очистити нирки й вивести з організму шлаки. Її властивості полегшують ниркову екскрецію і сприяють виведенню шкідливих речовин з організму, нормалізуючи обмін речовин.
Крім того, регулярний прийом кропиви допомагає перемогти небезпечні для нирок бактерії.
Щоб приготувати настій з кропиви, залийте 2 ч. л. сушеної або свіжої кропиви гарячою водою, накрийте кришкою й залишіть на 10 хвилин.
Процідіть настій, додайте до нього мед за смаком і пийте 2 рази на день протягом 2 тижнів.
Зверніть увагу: цей настій варто приймати тільки під спостереженням лікаря, тому що він може порушувати дію ліків, що розріджують кров, знижують тиск і борються з діабетом.
ПОЛЬОВИЙ ХВОЩ
Ця рослина дуже часто використовується для лікування захворювань нирок і сечового міхура. Вона має сечогінний ефект, тобто збільшує кількість сечі, що сприяє своєчасному виведенню токсинів і шкідливих речовин з організму.
Хвощ містить антиоксиданти та запобігає розвиток небезпечних захворювань, підтримуючи нирки здоровими.
Настій з польового хвоща готують так: скип'ятіть 1 чашку води з додаванням 1-3 ч. л. сушеного або свіжого польового хвоща. Накрийте каструлю кришкою, залишіть настій на 10 хвилин, процідіть та приймайте два-три рази на день.
Коментарі: 0 шт. | Переглядів: 5612 |
|
© Газета Домовик 2012-2023