Лікування геморою посівною морквою
Дворічна рослина сімейства зонтичних, широко відома всім садівникам. Використовуються коренеплоди, насіння та бадилля. Морква містить каротиноїди, вітаміни К, РР, В1, В2, аскорбінову й пантотенову кислоти, флавоноїди, антиоцианідини, цукор, жирні й ефірні олії, умбеліферон, фолієву кислоту, мінеральні солі (калію, заліза, міді, йоду, фосфору, кальцію).
Морква у свіжому вигляді - це цінний продукт, який поповнює в організмі запаси необхідних вітамінів і мінералів. Морква (сік) у народній медицині застосовується при захворюваннях очей, авітамінозах, при передракових захворюваннях, порушеннях складу крові та інших хворобах.
Сік з моркви, картоплі, капусти й селери – надзвичайний засіб, що очищає та зміцнює. Для курсу необхідно випивати по 100 г суміші зазначених соків у рівних пропорціях зранку натще. Курс - по 30 днів, два рази на рік. Можливі різні комбінації суміші соків. Наприклад, картоплю можна замінити соком буряка, капусту - соком редьки, а селеру - петрушкою і т.д.
У народній медицині коренеплоди моркви використовуються як сечогінний і розчинюючий засіб при сечокам’яній хворобі, як засіб при захворюваннях печінки, кишечнику, зовнішньо - при опіках, ранах, раку. Морква є легким вітрогінним, лактогінним і регулюючим обмін засобом. Морквяний сік володіє протиглистною дією.
Допоможе морква і при такому неприємному захворюванні, як геморой. Зробити свічку зі свіжої моркви і вставляти в задній прохід щодня перед сном, змочуючи в обліпиховій олії. Виконувати цю процедуру протягом 14 днів. Можливе чергування моркви, буряка та картоплі.
Коментарі: 0 шт. | Переглядів: 4497 |
|
© Газета Домовик 2012-2023