Обережно! Вірні симптоми мікроінсульту
Мікроінсульт нерідко називають попередником інсульту, а в деяких випадках лікарі попереджають хворих про те, що напад - це привід негайно подбати про своє здоров'я, не відкладаючи на "потім". У будь-якому разі мікроінсульт не менш серйозне захворювання, якщо порівнювати його зі звичайним інсультом, тому як у момент нападу з'являються такі ж симптоми, щоправда, вони наносять не таку шкоду здоров'ю, як при інсульті.
Багато людей, які перенесли мікроінсульт, припускаються головної помилки, думаючи, що їм дуже повезло, адже у них трапився не справжній інсульт. Насправді, медики стверджують - радуватися цьому діагнозу немає причин, навпаки, варто зробити висновки і переглянути всі аспекти свого життя, починаючи від харчування і закінчуючи настроєм.
СИМПТОМИ МІКРОІНСУЛЬТУ
1. Запаморочення та біль у голові, які не мають яких-небудь причин.
2. Параліч нижніх кінцівок, однієї сторони тулуба, обличчя і так далі.
3. Незв'язність мовлення або неможливість правильно вимовити слова і речення.
4. Порушення чіткості зору, а також втрата концентрації.
5. Слабість у ногах, внаслідок чого людина не може зробити ні кроку.
У випадку появи хоча б одного з перерахованих вище симптомів необхідно відразу викликати "Швидку допомогу", тому як інсульт може починатися з таким ж симптомами.
ХТО В ГРУПІ РИЗИКУ?
1. Останнім часом таке захворювання, як вегетосудинна дистонія, помолодшало і від нього страждають люди у віці 16-25 років нарівні з людьми похилого віку. Саме це захворювання лікарі називають головним попередником мікроінсульту, тому людям, які мають проблеми з порушенням тонусу судин головного мозку, варто бути більш уважними й обережними.
2. Гіпертоніки, що страждають від нестабільного підвищення артеріального тиску.
3. Гладкі люди найчастіше зіштовхуються з подібними захворюваннями: мікроінсульт, інсульт, інфаркт, гіпертонічний криз і так далі.
4. У діабетиків часто виникають мікроінсульти, до чого приводить різкий стрибок рівня глюкози в крові хворого.
5. Люди, які зловживають спиртними напоями й ті, хто є запеклим курцем.
Якщо ви в зоні ризику, то вам необхідно позбутися шкідливих звичок і всерйоз зайнятися своїм здоров'ям, лікувати гіпертонію, худнути, контролювати "цукор" при діабеті і так далі.
Коментарі: 0 шт. | Переглядів: 3844 |
|
© Газета Домовик 2012-2023