Якщо заболіло горло

3 грудня 2015

Для запаленого горла дуже шкідливим є сухе повітря. Воно пересушує слизову і послабляє місцеві захисні механізми, а це може збільшити запальний процес.

Пийте більше теплої рідини. Для більш швидкого виведення токсинів з організму та відновлення втрат рідини необхідно вживати більше теплого питва. Пити можна чай, компот, кисіль і молоко.

Для запаленого горла дуже шкідливим є сухе повітря. Воно пересушує слизову і послабляє місцеві захисні механізми, а це може збільшити запальний процес. Рекомендована вологість повітря у кімнаті - 40-60 %. Для її підтримки варто частіше проводити вологе прибирання. Також можна придбати зволожувач або просто поставити в приміщенні ємкість з водою.

Для механічного видалення збудників хвороби та продуктів їхнього обміну зі слизової ротоковтки підійде старий перевірений засіб - полоскання. Полоскати горло необхідно часто, кожні 2-3 години. Для цього можна використовувати як просто теплу воду, так і різні розчини та відвари.

Головні складові хворого горла - запалення, набряк і почервоніння мигдалин, біль при ковтанні. Щоб їх усунути, у домашній аптечці мають бути спеціальні засоби. Це можуть бути аерозолі або ж пастилка, льодяники, таблетки для розсмоктування. 

Уникайте твердої та гострої їжі. Грубі, а також пряні й гострі продукти будуть травмувати і подразнювати запалену слизову ротоковтки. Супи, каші, варені овочі мають стати основою вашого раціону на час хвороби.

 Коментарі: 0 шт.   Переглядів: 4468 Подобається: 0 | Не подобається: 0  

Схожі статті

Також у розділі «Традиційна медицина»


Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс