Маски для обличчя зі сметани
Сметана входить до складу багатьох омолоджувальних, зволожуючих і живильних кремів для обличчя, адже в ній є молочна кислота, що здійснює дуже сприятливий вплив на шкіру. Маски для обличчя зі сметани здатні істотно поліпшити загальний стан шкіри, про що неодноразово згадували багато фахівців-косметологів.
Як говорилося вище, до складу сметани входить молочна кислота, що є альфа-гідроксильною кислотою, котру використовують у своїх косметологічних засобах навіть найвідоміші бренди. Молекули цієї кислоти мають властивість затримувати і зв'язувати вологу, що перешкоджає пересиханню та зневоднюванню шкіри.
Молекули альфа-гідроксильної кислоти побудовані так, щоб мати властивості повільно проникати в шкіру, стимулюючи еластинові та колагенові волокна до відновлення. Крім того, ці кислоти, проникаючи в шкіру, руйнують білкові зв'язки між омертвілими клітинами, що дозволяє випустити назовні молоді здорові клітини.
Як ви вже зрозуміли, сметана здатна здійснювати гарний зволожуючий, омолоджувальний та ефект відлущування на шкіру, за що її полюбили жінки усього світу.
Але не думайте, що на цьому корисні властивості сметани закінчуються, адже її часто використовують як косметичний засіб, щоб вирівняти колір обличчя та позбутися прищиків.
Сметанні маски готуються дуже просто, у їхній склад входять тільки продукти з вашого холодильника. Ефект буде помітний відразу, адже після застосування ваша шкіра стане гладкою, м'якою і шовковистою.
Говорячи про застосування масок, слід зазначити, що існує кілька нюансів, які обов'язково потрібно врахувати перед тим, як почати використовувати сметанні маски, адже тільки так ви зможете одержати очікуваний ефект.
По-перше, сметана має властивість видаляти шар відмерлих клітин, роблячи вашу шкіру беззахисною перед ультрафіолетовими променями. Застосовуйте маску ввечері, коли сонце вже зайшло, щоб не подразнювати шкіру. Або ж ви можете наносити захисний крем після того, як застосували маску.
По-друге, сметанну маску потрібно наносити на очищену шкіру, щоб підвищити здатність клітин до поглинання корисних речовин. Для очищення можна використовувати будь-який скраб або гель-пілінг.
По-третє, у сметанну маску не слід додавати інші кисломолочні продукти, щоб не одержати надлишок альфа-гідроксильної кислоти.
Варто також урахувати, що для готування маски не можна використовувати продукти, на які у вас алергія, незважаючи на те, що застосовувати ви їх будете тільки зовнішньо.
Варто дізнатися, що для догляду за сухою шкірою потрібно використовувати сметану, що має високий відсоток жирності, а от для жирної шкіри краще застосовувати знежирену сметану. Отже, давайте ознайомимося з рецептами найефективніших сметанних масок для обличчя.
СМЕТАННО-ЛИМОННА МАСКА
Ця маска відмінно підійде для жирної шкіри, вона здійснює гарний підтягуючий та тонізуючий ефект.
Візьміть 1 лимон, 1 ст. л. сметани й 1 яєчний білок. Білок і сметану змішайте в міксері, лимон натріть на тертці й відіжміть сік. Усі інгредієнти ретельно перемішайте і нанесіть на обличчя рясним шаром. Маску тримайте протягом 20 хвилин, а потім змийте її теплою водою, бажано без мила.
Ефективність сметанних масок для обличчя підтверджена багатьма жінками, які вже випробували на собі це чудо народної косметології. Вам варто знати, що сметанні маски можна робити з абсолютно різними продуктами, вітамінами та ефірними оліями, щоб досягти потрібного результату.
Урахуйте, що перед тим, як застосовувати будь-які домашні косметичні засоби, потрібно проконсультуватися з лікарем-дерматологом, щоб переконатися, що у вас немає алергії на компоненти маски. Нерідко трапляється так, що людина, не знаючи, що у неї алергія, завдає істотної шкоди здоров'ю власної шкіри.
СМЕТАННО-МОРКВЯНА МАСКА
Чудова живильна маска, що відмінно підійде для сухої і нормальної шкіри.
Візьміть 2 великих морквини, 2 ст. л. сметани і 2 яєчних жовтки. Моркву натріть на тертку, готову кашку помістіть у марлю та відіжміть сік. Змішайте морквяний сік зі сметаною і яєчним жовтком, щоб вийшла однорідна маса. Готову маску тримайте на обличчі протягом 15 хвилин, а потім змийте теплою водою.
Коментарі: 0 шт. | Переглядів: 5412 |
|
© Газета Домовик 2012-2023