Високий кров’яний тиск і ожиріння - головні чинники скорочення тривалості життя

11 квітня 2020

Давно відомо, що ожиріння і високий кров’яний тиск є важливими факторами, які збільшують шанси людини на передчасну смерть.

За оцінками Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), трохи менше 3 мільйонів людей щорічно вмирають через ожиріння або надлишкову вагу. Крім того, щороку майже півмільйона смертей у США приписують гіпертонії як основної або сприяючої причини. Ці цифри демонструють серйозний ризик, який ожиріння і високий кров’яний тиск становлять для здоров’я людини.

Наш генетичний код пропонує безліч інформації про потенційні загрози здоров’ю. Розуміння цього може допомогти вченим розробити кращі профілактичні методи. Хоча мета полягає не в тому, щоб змінити сам код, його можна використовувати, щоб виділити тих, хто уразливий для ранньої смерті, і чому.

Це дозволило б медичним працівникам розробляти стратегії щодо запобігання та зниження частоти пов’язаними з цим станів здоров’я, які можуть діяти як фактори ризику для конкретного захворювання.

Результати нового дослідження показали, що у тих, хто схильний до високого кров’яного тиску або ожиріння, тривалість життя значно коротша.

Команда з Японії проаналізувала генетичні та клінічні дані 700 тисяч людей. Інформація була зібрана у різних куточках світу, у Великобританії, Фінляндії та Японії.

Показано, що високий кров’яний тиск й ожиріння є двома найбільш сильними факторами ризику, які впливають на скорочення тривалості життя нинішнього покоління. Крім того, результати продемонстрували, що високий кров’яний тиск впливає на скорочення тривалості життя незалежно від того, в якому регіоні світу були отримані дані.

Для порівняння, було встановлено - ожиріння справляє більший вплив на європейське населення. Це дозволяє припустити, що хворі в Японії або азіатських країнах можуть бути захищеними від негативного впливу ожиріння до певної міри.

 Коментарі: 0 шт.   Переглядів: 2611 Подобається: 0 | Не подобається: 0  

Схожі статті

Також у розділі «Традиційна медицина»


Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс