Хімія в їжі провокує ожиріння

7 вересня 2017

Дослідники медичного центру Cedars-Sinai розробили новий метод і протокол тестування хімічних речовин, що порушують роботу ендокринної системи і обумовлюють розвиток ожиріння.

Учені переконані, що різні хімічні речовини, які додаються в сухі сніданки та інші популярні продукти харчування, можуть підсилювати ймовірність розвитку ожиріння. У ході дослідження медики вивчили три основні хімічні речовини, що удосталь містяться в сучасних харчових продуктах: бутилгідрокситолуол, перфтороктанова кислота, трибутилолово. 

Бутилгідрокситолуол (BHT) - це антиоксидант, що додається до сухих сніданків і харчових продуктів для захисту живильних речовин і жирів від псування, перфтороктанова кислота (ПФОК) - полімер, що міститься в посуді, килимах та інших предметах будинку, трибутилолово (TBT) - сполука, що накопичується в деяких видах морепродуктів.

Використовуючи гормонпродукуючі тканини, вирощені зі стовбурних клітин людини, учені змогли зрозуміти, як хронічний вплив описаних хімічних речовин заважає сигналам, що посилаються травною системою в мозок. Цей зв'язок допомагає людині зрозуміти, що вона сита, і що прийом їжі потрібно закінчити. Коли сигнальна система «ламається», люди їдять багато, набираючи вагу. Дослідники встановили, що кожний із трьох хімікатів порушує роботу гормонів, задіяних у передачі сигналів між кишечником і головним мозком.

 Коментарі: 0 шт.   Переглядів: 4472 Подобається: 0 | Не подобається: 0  

Схожі статті

Також у розділі «Традиційна медицина»


Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс