Зарядка «Крокодил»: краща для хребта

16 травня 2017

Комплекс «Крокодил» сприяє внутрішньому масажу органів.

Стискаючи, розтягуючи й повертаючи їх, він допомагає зміцнити мускулатуру, підвищує еластичність зв'язок і сухожиль, виправляє вроджені та придбані порушення хребта, поліпшує кровопостачання, послабляє напругу між хребцями і міжхребцевими дисками, сприяючи їх відновленню, зменшенню міжхребцевих гриж, впливає на нервову систему, подібний з дією голкотерапії.

Комплекс був розроблений австралійськими остеопатами (мануальними терапевтами) після аналізу руху крокодилів, у яких вони виявили хребти в дуже гарному стані.

Лікувальна серія містить 9 вправ, розрахованих на спіральні повороти хребта, виконуваних лежачи на спині, краще на підлозі.

Спіральний поворот - це скручування, коли ноги повертаються в один бік, а голова одночасно - в інший. У цей рух залучається таз.

Важливо стежити за диханням.

У вихідному положенні робиться видих, під час спірального повороту - вдих. Вправи роблять на рахунок 8 кожна, тобто по 4 спіральних повороти в обидва боки. У крайньому правому і лівому положеннях тіла при спіральних поворотах необхідно затриматися на 4-5 секунд. Вправи виконуються в строгій послідовності. Після кожної вправи необхідно розслабитися в позі «РИБИ».

Для цього роблять вдих і одночасно згинають ноги в колінах (стопи на підлозі), а руки в ліктях, які лежать на підлозі, кисті вільно звисають. У цьому положенні необхідно затриматися 10-20 секунд, а потім під час видиху, без м'язових зусиль, плавно випрямити ноги, опустити руки.

Вправи виконуються плавно, безболісно, без виражених зусиль, але за можливістю з максимальною амплітудою. Завжди потрібно почувати межу своїх можливостей.

Увага: Протипоказаннями до виконання даного комплексу є бронхіальна астма, пневмосклероз, туберкульоз легенів.

Вправа 1. Вихідне положення лежачи на спині, руки в сторони, долоні вниз, стопи на ширині плечей. Зробити спіральні повороти в обидва боки на рахунок 8.

Вправа 2. Вихідне положення те ж. Пятка однієї ноги кладеться на носок іншої. Проводяться спіральні повороти.

Вправа 3. Вихідне положення те ж. Позиція ніг змінюється.

Вправа 4. Вихідне положення те ж. Одна нога згинається в коліні. Зовнішня щиколотка цієї ноги кладеться трохи вище коліна іншої, яка випрямлена. Виконуються спіральні повороти.

Вправа 5. Вихідне положення те ж. Позиція ніг змінюється.

Вправа 6. Вихідне положення те ж. Обидві ноги згинаються в колінних і тазостегнових суглобах, п'яти на полу, відстань між ними дорівнює довжині гомілки. Виконуються спіральні повороти.

Вправа 7. Вихідне положення те ж. Обидві ноги зігнуті в колінних і тазостегнових суглобах. Зовнішня щиколотка однієї ноги кладеться трохи вище коліна іншої, п’ятка якої стоїть на підлозі. Виконуються спіральні повороти

Вправа 8. Вихідне положення те ж. Позиція ніг змінюється.

Вправа 9. Вихідне положення те ж. Ноги зігнуті в колінних і тазостегнових суглобах під кутом 90°. Ноги разом, п'яти не торкаються підлоги. Виконуються спіральні повороти.

 Коментарі: 0 шт.   Переглядів: 3417 Подобається: 0 | Не подобається: 0  

Також у розділі «Традиційна медицина»


Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс