Як вилікувати псоріаз
Псоріаз - це шкірне захворювання, що викликає запалення та лущення верхнього шару епідермісу, іноді воно також може супроводжуватися болем, печінням і зміною кольору шкіри.
У цілому, клітини шкіри починають свій ріст знизу і поступово піднімаються нагору доти, поки не досягнуть поверхні. Процес відновлення клітин триває приблизно місяць. У людей, що страждають через цю хворобу, клітини обновляються занадто швидко, тому вони швидко піднімаються до поверхні шкіри і накопичуються там.
При псоріазі на шкірі можуть з'являтися хворобливі плями або ущільнення, вони можуть бути червоними або білими та з лусочками, які викликають сверблячку. Найчастіше псоріаз вражає лікті, коліна, низ спини, долоні, ступні, обличчя та шкіру голови.
Псоріаз виникає через збій в імунній системі, зокрема, через порушення у роботі білих кров'яних клітин, які допомагають захистити організм від різних інфекцій. Коли ці клітини перестають виконувати свою функцію, це провокує порушення імунологічних процесів, через що в організмі запускається прискорений процес зміни клітин шкіри.
НАТУРАЛЬНІ ЗАСОБИ
Хоча певних ліків від псоріазу не існує, є натуральні засоби, які можуть значно поліпшити стан.
1. Харчування грає дуже важливу роль у комплексному лікуванні цього захворювання: переважно дотримуватися сироїдної вегетаріанської дієти, основу якої складають фрукти й овочі. Можна приготувати бульйон, що очищає, з кропиви, цибулі, селери та п'яти зубків часнику і додати до цієї суміші сік лимона. Розділіть суміш на дві частини: одну приймайте зранку, другу - увечері.
2. Сонце також важливе для лікування псоріазу, якщо не зловживати ним. Ідеальний час для прийняття сонячних ванн узимку - 11 ранку, улітку - 9 вечора. Рекомендують почати засмагати з 10 хвилин на день, щодня додаючи по парі хвилин, і зрештою досягти декількох годин. Тільки не забувайте користуватися сонцезахисним кремом.
3. Приймайте ванни з додаванням глини в розрахунку 2 кг глини на ванну. Краще чергувати їх через день із паровою лазнею.
4. Робіть зарядку вранці на свіжому повітрі.
5. Щовечора прикладайте компреси до уражених місць або приймайте гарячу ванну, а зранку, відразу після пробудження, чистіть їх щіткою. Після цього змазуйте шкіру маслиновою олією, щоб трохи пом'якшити її.
6. Розчиніть морську сіль у воді та робіть ванночки для уражених місць три рази на день.
7. Приймайте 3 ч. ложки м'якоті алое-вера щодня. Також рекомендується наносити м'якоть безпосередньо на шкіру.
8. Змішайте маслинову олію та олію арніки. Доведіть до кипіння і зніміть з вогню. Після процідіть та нанесіть на проблемні місця.
9. Вода з додаванням вівсяного борошна - гарний спосіб оживити постраждалу шкіру. Прокип'ятіть 100 г вівсяного борошна в 5 літрах води протягом 4 хвилин.
10. Вам може допомогти шампунь від лупи, що містить цинк або інший протимікробний компонент. Не забудьте також користуватися кремом для сухої шкіри.
11. Змішайте м'якоть половинки авокадо з настоєм з ромашки, перемішайте до однорідності й нанесіть прямо на шкіру.
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Намагайтеся не вживати в їжу червоне м'ясо, тому що арахидонова кислота, що міститься в ньому, може погіршити ваш стан. Також варто втриматися від рафінованого цукру, білого борошна та консервованих продуктів. Їжте більше часнику, селери та інших продуктів, які у великих кількостях містять клітковину.
Майте на увазі, що водопровідна вода містить хлор, який може погіршити перебіг хвороби, тому необхідно використовувати фільтр.
Коментарі: 0 шт. | Переглядів: 4837 |
|
© Газета Домовик 2012-2023