Шумоізоляція раковини з нержавіючої сталі
Ці незамінні вироби з нержавіючої сталі повністю відповідають своєму призначенню, невибагливі у догляді, очищаються за допомогою звичайних мийних засобів, не бояться агресивних середовищ і високої температури.
Але є в них один акустичний недолік, що дратує багатьох людей – вода з-під крана, падаючи на дно, видає голосний шум. Це пов’язане з тим, що товщина стінок становить усього від 0,4 до 1,2 мм.
Підвищити шумопоглинання раковин з нержавіючої сталі може один нескладний прийом.
МАТЕРІАЛИ
Запропонований спосіб заснований на застосуванні гнучкого звукоізолюючого самоклеючого килимка. Його товщина становить усього близько трьох міліметрів. Можна, звичайно, використовувати й інший подібний матеріал.
Також необхідно запастися наступними матеріалами й інструментом:
- медичним спиртом або засобом для знежирювання з аналогічними властивостями;
- серветками з тканини;
- малярським шпателем;
- великими ножицями або гострим ножем.
ПОРЯДОК РОБОТИ
Розвертаємо звукоізолюючий килимок і даємо йому час, щоб він відлежався й розпрямився. Потім ретельно оглядаємо поверхню, яку плануємо оклеювати, й видаляємо все зайве: наклейки, елементи впакування, прилиплі смітинки і т.д.
Іноді на раковинах є заводські елементи звукоізоляції у вигляді невеликих смужок. Видаляти їх або приклеїти нову ізоляцію поверх наявної, необхідно вирішувати зважаючи на обставини.
Якщо вона тонка й міцно тримається, то можна залишити, інакше – видалити за допомогою шпателя й місце гарно обробити тканинною серветкою, намоченою в спирті.
Тепер потрібно зробити паперову викрійку по розмірах раковини, накласти її на звукоізолюючий килимок і вирізати за допомогою ножиців або гострого ножа заготовку.
Під час розкрою килимка слід ураховувати, як і де розташовані наявні кронштейни або інші елементи кріплення, призначені для монтажу раковини.
Тепер робимо остаточне очищення й знежирення спиртом або подібною по властивостях речовиною поверхню раковини, що підлягає обклеюванню шумопоглинальним матеріалом.
Знімаємо з розкроєного килимка захисну плівку й акуратно приклеюємо його на раковину. Переконавшись, що килимок приклеєний правильно, притискаємо його до поверхні, що оклеюємо, за допомогою малярського валика.
Ця нескладна операція помітно зменшує шум від падаючого в раковину струменя води й збільшує жорсткість дна раковини.
Коментарі: 0 шт. | Переглядів: 2284 |
|
© Газета Домовик 2012-2023