Простий спосіб закріпити розетку, що випадає
Іноді міцно й надійно зафіксований у гнізді підрозеточник виявляється занадто просторим. Тоді електричну розетку важко або навіть неможливо зафіксувати в ньому за допомогою наявних у її конструкції висувних лапок. Не допомагає навіть їх розведення на максимально припустиму величину шляхом повного закручування регулювальних гвинтів.
Цей недолік найчастіше служить причиною випадання електричної розетки, що явно не прикрашає інтер’єр дома або квартири, але, що ще небезпечніше, він може спровокувати коротке замикання й навіть ураження людини електричним струмом.
Позбутися подібного небажаного дефекту раз і назавжди можна досить просто й швидко, якщо скористатися самими звичайними, доступними матеріалами й інструментами. З даною роботою може впоратися кожна доросла людина, яка знає, як відключити напругу, що подається до розетки, на вхідному електричному щитку.
Для результативної, без перешкод роботи нам необхідно заздалегідь приготувати:
- невеликий шматок лінолеуму товщиною 3-4 мм;
- епоксидний або будь-який універсальний клей;
- ножиці або гострий килимовий ніж;
- електричний дриль або ручну викрутку.
ПОРЯДОК ФІКСАЦІЇ РОЗЕТКИ, ЩО ВИПАДАЄ
Усі операції досить прості й випливають одна з іншої.
1. За допомогою гострих ножиців або килимового ножа вирізуємо два невеликі однакові шматочки лінолеуму прямокутної форми, їх розмір має бути таким, щоб забезпечити надійний упор для висувних лапок електричної розетки.
2. Приклеюємо вирізані шматочки лінолеуму усередині підрозетника в діаметрально протилежних напрямках на лінії висувних лапок, попередньо зачистивши, знежиривши й змазавши клеєм поверхні, що з’єднуються.
3. Залишається щільно, без зазору зі стіною, вставити розетку в підрозетник і за допомогою електричного дриля з відповідною биткою розвести висувні лапки на необхідну величину шляхом рівномірного загвинчування регулювальних гвинтів.
4. Переконавшись, що електрична розетка закріплена щільно й надійно, установлюємо на місце лицьову панель шляхом загвинчування центрального гвинта електричним дрилем або ручною викруткою.
Перевіряємо вручну.
Для контролю вставляємо й виймаємо кілька раз вилку.
Деякі висувні лапки розеток мають на кінцях гострі краї, які при їхнім розведенні можуть легко проткнути досить м’який лінолеум. Щоб цього не відбулося, необхідно напилком або на наждаку скруглити гострі крайки.
Коментарі: 0 шт. | Переглядів: 3386 |
|
© Газета Домовик 2012-2023