Захищаємо дітей від будинку

11 квітня 2019

Діти - це щастя. Однак присутність у будинку маленької дитини вимагає від батьків особливого підходу до облаштованості інтер’єру. Причому зробити це хочеться таким чином, щоб не зіпсувати загальне враження від дизайну. Розповімо вам, як створити безпечний простір для маляти.

Зрозуміло, що вікна, сходи й басейн - одні з найнебезпечніших місць. Але найчастіше просто дивуєшся, у яких місцях дитина може виявитися в небезпеці! Наприклад, журнальний столик.

Здавалося б, безпечний предмет. Однак він має гострі кути та перебуває саме на рівні однорічного малюка, який тільки почав ходити. Радимо вам замінити журнальний або кавовий столик на м’який османський пуфик, у такому випадку ви точно уникнете шишок і синців.

Другий небезпечний момент: комоди, шафи, тумбочки. Їх радимо прикріпити до стіни, щоб дитина не перекинула досить важкий предмет меблів на себе, намагаючись відкрити ящик або дверцята шафи. Кріплення не будуть видні, а небезпека падіння меблів на маля різко знизиться.

Третя порада - установіть жалюзі й роллети без шнурів! Або просто купіть спеціальний тримач для шнура, щоб він був поза досяжністю дитини й поза полем її зору.

Четверта порада - для всіх меблів з гострими кутами купіть спеціальний силіконовий захист. Він прозорий, не занадто впадає в око, при цьому допомагає захистити дитину від травм під час біганини по кімнаті й неспритних рухів.

Такі ж практично прозорі й майже непомітні силіконові заглушки можна вибрати для розеток. Так, зараз є розетки, від самого початку захищені від дітей, але, якщо у вас встановлені звичайні або ви просто вирішили заощадити, не дорогі заглушки вас виручать.

Шоста порада стосується ящиків і шаф, які опинилися в межах досяжності дитини. Замикаємо! Добре, якщо уже є врізані замки, як у старих меблях. Тоді досить не забувати замикати й ховати ключ. А якщо ні, можна користуватися підручними засобами, такими як скотч, резиночки на ручки, мотузки.

Але це не занадто надійно. Краще купити спеціальні обмежники, які, як видно на фото, точно не дозволять дитині відкрити ящик, а для дорослих перешкоди не представляють. Видів такого захисту сьогодні так багато, що тема заслуговує окремої статті.

Важливо! Блокатори на липучках, які кріпляться на бічний фасад меблів і ящик, можна також використовувати для захисту дитини на побутовій техніці, наприклад, дверцятах духової шафи, холодильника або мікрохвильової печі.

Не забудьте про стопори для міжкімнатних дверей. Вони дуже прості, дешеві, але при цьому ефективно допомагають запобігти хворобливому й чреватому травмами защемлення пальців.

Наостанок про таку небезпечну для дітей побутову техніку, як варильна поверхня й духова шафа. Останню краще вибрати із чотиришаровим склом, яке не дозволить зовнішньої поверхні нагрітися вище 30 градусів, навіть якщо усередині все пашить жаром. На ручки газової варильної поверхні доцільно купити спеціальні силіконові заглушки, що не дозволяють дитині відкрити або закрити подачу газу.

Є також спеціальні бортики на плити й варильні поверхні, що не дають маляті можливість доторкнутися до киплячої каструлі або перекинути на себе пательню.

 Коментарі: 0 шт.   Переглядів: 2202 Подобається: 0 | Не подобається: 0  

Також у розділі «Ваш дім»


Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс