Наскільки небезпечна цвіль у квартирі
Здебільшого цвіль у квартирах, особливо сучасних, з'являється не дуже часто. Деякі з нею взагалі ніколи не зіштовхуються, у той час як в інших людей вона стає "хронічною" проблемою. Іноді виникає питання - а чи є сенс знищувати грибок?
Так, іноді позбавити цвілі стіну буває дуже важко. Часом це здається взагалі неможливим, але запускати цей випадок не можна. Адже вона дуже небезпечна для людського організму, оскільки містить кілька десятків штамів мікроорганізмів, кожний з яких небезпечний для людини.
Це не вважаючи того, що цвіль попросту знищує будівельні й оздоблювальні матеріали, а також має вкрай неприємний запах. Жити у квартирі, у якій завелася чорна цвіль, просто не можна. Через неї виникає велика кількість найрізніших захворювань, котрі швидко перетікають у хронічні.
Також цвіль може легко перекинутися на продукти харчування або навіть одяг. Після того, як цвіль виникне на їжі, її вже не можна вживати в їжу. Також не можна їсти ті продукти, які перебували біля уражених.
З одягом ситуація дуже схожа. Адже не варто забувати, що грибок, якщо оселиться на шкірі, зводиться дуже складно. А проблем для здоров'я через нього дуже багато.
Якщо ви хоч в одному місці виявили цвіль, її потрібно відразу ж усувати. А після - ретельно оглянути всі поверхні й стіни в будинку. Якщо більше вогнищ зараження не виявлено, то можна зітхнути спокійно, але не можна забувати про профілактичні заходи. Не забувайте, що цвіль любить вологі місця з недостатньою циркуляцією повітря.
Основна причина появи цвілих плям у різних куточках вашого будинку - підвищена вологість у сполученні з поганою вентиляцією, що часто буває на кухні або у ванній, у квартирах на перших поверхах, будинках, де зловживають зі зволоженням тощо. Позбутися цвілі раз і назавжди можна, якщо ви встановите й усунете причину її появи.
Для боротьби зі цвіллю в магазинах сьогодні є чимало засобів. Якщо ж грибків на стінах небагато, допоможуть такі перевірені засоби, як 9%-вий оцет або розчин мідного купоросу. Обробляючи поверхні, не забудьте про гумові рукавички, маску й захисні окуляри. Потім цвіль потрібно зіскребти зі стін і як слід вимити їх щіткою.
Коментарі: 0 шт. | Переглядів: 3146 |
|
© Газета Домовик 2012-2023