Кладемо піноблоки самі
Піноблок - чудовий сучасний будівельний матеріал. Працювати з ним легше та швидше, ніж із цеглою - один піноблок заміняє собою близько 15 цеглин. Крім того, цей будівельний матеріал досить легко обробляється. З цих причин він стає усе більш затребуваним у будівництві. Але незважаючи на свою гадану простоту, піноблок вимагає певних навичок при укладанні.
ДВА СПОСОБИ УКЛАДАННЯ
Піноблоки бувають двох видів - виготовлені за литною технологією і за різальною технологією. Спочатку вирішіть, які з них ви будете використовувати.
Піноблоки, зроблені за різальною технологією, мають більш рівні поверхні, їх можна укладати на клей.
Литі блоки часто мають нестандартні розміри, тому кладку з них краще робити на цементному розчині.
ПРО ТОНКОСТІ ПРОЦЕСУ
Отже, з видом піноблоку визначилися. Тепер необхідно вибрати спеціальний клей. У нас продається як імпортний, так і вітчизняний, і особливої різниці між ними немає. Можна обійтися й морозостійким плитковим клеєм.
У процесі роботи стежте за тим, щоб у швах не залишалося порожнеч. Заповнювати клеєм необхідно всі горизонтальні, вертикальні та міжрядні шви. Тільки тоді буде повною мірою забезпечена якісна теплоізоляція стін.
ПОРАДА
Незалежно від того, який блок ви вибрали, перший шар кладки обов'язково потрібно саджати на цементний розчин. На фундамент кладеться шар цементного розчину товщиною 2 см, на нього укладається гідроізоляція - руберойд або рубемаст, зверху - знову шар розчину, і вже на нього укладається перший ряд піноблоків.
Намагайтеся в роботі використовувати блоки з більш правильною геометрією. У них є ще одне достоїнство: завдяки більш щільному примиканню один до одного при укладанні їх на клей між ними не утворяться так звані «містки холоду». До того ж стіни з блоків, виготовлених за різальною технологією, виходять більш рівними, що зменшує кількість затрачуваних матеріалів на їхню обробку.
Коментарі: 0 шт. | Переглядів: 3799 |
|
© Газета Домовик 2012-2023