Молодь стала на 300 відсотків частіше хворіти на важку форму COVID-19
Результати нових досліджень показують, що молоді люди стають більш вразливими до тяжких форм COVID-19, ніж літні люди. Таким чином, коронавірус перестав бути смертельно небезпечним лише для старшого покоління.
Дані Центру по контролю і профілактиці захворювань США вказують на те, що розрив між кількістю госпіталізованих молодих людей і пацієнтів віком понад 65 років істотно скорочується.
Фахівці порівняли дані взяті у квітні і наприкінці червня. Виявилося, що кількість важких випадків серед літніх людей зросла на 139 відсотків, при цьому за цей же період молодь стала потрапляти до лікарень частіше майже на 300 відсотків.
У дослідженні вивчалися дані, взяті з репрезентативної вибірки. Розглядалися випадки 8400 людей у віці від 18 до 25 років. У підсумку, був зроблений висновок, що у цілому чоловіки більш уразливі перед коронавірусом. Загальна «медична вразливість» жінок становить 30 відсотків, а у представників сильної статі цей показник вищий на 3 відсотки.
Крім того, шанси зіткнутися із важкою формою COVID-19 можуть збільшуватися через низку інших чинників. Останні дані вказують на те, що у першу чергу на це впливає куріння. У людей, які схильні до цієї шкідливої звички, хвороба перебігає важко, їм частіше потрібна госпіталізація і підключення до апарату штучної вентиляції легенів, а також відзначається найбільш високий ризик летального результату.
У зоні ризику всі, хто курив мінімум протягом останніх 30 днів перед зараженням. При цьому електронні сигарети, як і класичні, справляють однаково негативний вплив, несприятливо діючи на дихальну та імунну системи. На форму перебігу коронавірусної хвороби впливає ще й наявність захворювань серця і печінки, цукрового діабету, астми, вовчака, подагри, ревматоїдного артриту, ожиріння.
Коментарі: 0 шт. | Переглядів: 2727 |
|
© Газета Домовик 2012-2023