Як вибрати настінний годинник
Грамотно підібраний годинник на стіну прикрашає інтер'єр. Але зробити вдалий вибір практично неможливо без деяких знань.
Механізм.
Як кварцові годинники, так і їхні механічні брати мають свої позитивні та не дуже сторони. Перші є більш простими і точними моделями, що не потребують підзаводки. Другі належать до класу Преміум і набагато органічніше вписуються в шикарний інтер'єр.
Батарейка.
Термін служби батарейки, використовуваної у кварцових годинниках, прямо залежить від енергоспоживання конкретного годинника і в середньому складає трохи більше одного року.
У свою чергу на енергоспоживання годинника впливає його хід. При дискретному (кроковому) ході енергія споживається в меншому обсязі, чим при плавному. Також на енергоспоживання впливає вага стрілок, що обумовлена застосовуваними при їхньому виготовленні матеріалами (пластик і алюміній).
Циферблат.
Для нього можуть бути використані папір і пластик, картон і плівка. А також такі стійкі матеріали, як дерево, метал або кераміка.
Однак останні значно збільшують вагу виробу, тому вішати їх треба тільки на досить міцні кріплення.
Скло.
В інтер’єрних годинниках застосовуються акрилове мінеральне, а також приладове скло. Акрилове скло найміцніше, але не блищить як мінеральне. Скло приладове також значно міцніше мінерального, однак може битися. А мінеральне скло відріз-няється більшою стійкістю до подряпин і, крім того, не притягає пил.
Хід.
Людям, що погано переносять цокання, варто вибирати кварцові годинники, постачені секундною стрілкою із плавним ходом або зовсім без неї. Механічні ж годинники цокають завжди. Однак їхній хід більш м'який, а цокання значно тихіше та приємніше.
Тим, хто усе ще ввагається зупинитися на чомусь конкретному, придадуться наступні поради.
- Розмір годинника підбирається відповідно до розміру приміщення. Для просторих приміщень необхідний великий годинник, для маленьких - невеликі екземпляри.
- При виборі годинника має значення вже існуючий інтер'єр. Якщо кімната перенасичена всілякими декоративними елементами, підійде простий годинник. Для приміщення, що здається пустуватим, можна вибрати годинник більшого розміру та з більш складним дизайном.
- Крім того, варто акцентувати увагу на кольори. Яскраве розцвічення здатне зробити життя яскравішим. Однак необхідно пам'ятати про загальну колірну гаму обстановки, у якій усе має гармоніювати.
Коментарі: 0 шт. | Переглядів: 4683 |
|
Також у розділі «Куточок споживача» |
© Газета Домовик 2012-2023