Кімнатні рослини й атмосфера будинку

9 квітня 2021

Нерідко до кімнатних рослин ставляться лише як до прикраси будинку або лікарській сировині, яка завжди під рукою. На ділі ж домашня флора поліпшує мікроклімат, гармонізує квартирний простір, а також працює як очисник повітря.

Нолина.
Нолина.

У силах наших зелених співмешканців знешкоджувати токсини, що виділяє сучасна техніка або меблеві матеріали: синтетичні покриття, ДВП, ДСП… Приплюсуємо до цього негатив від електромагнітних хвиль, випромінюваних побутовий технікою, звичний кімнатний пил, дим від сигарет і різні патологічні мікроорганізми, яких повно в повітрі. Чи не тому ми нерідко відчуваємо занепад сил або навіть занедужуємо без видимих, на нашу думку, причин?

Звичайно, ми намагаємося підвищити стійкість нашого організму до різного роду хвороб, активно споживаючи тонізуючі й мультивітамінні препарати. Однак має сенс створити також сприятливе повітряне оточення в будинку й в офісі. Допомогти в цьому можуть кімнатні рослини. 

Зелені мешканці нашої квартири нормалізують діяльність серцево-судинної системи, благотворно впливають на фізіологію, енергетичний потенціал і психологічний стан організму. До вибору кімнатних рослин слід підходити усвідомлено, враховуючи, які їхні очисні й захисні якості вам потрібні в теперішній час.

Не слід укомплектовувати домашню оранжерею квітами на всі випадки життя. Хоча в кожному з них яскраво проявляється яка-небудь одна з позитивних властивостей – вони часто багатофункціональні по своїх якостях.

До вибору кімнатних рослин слід підходити усвідомлено, враховуючи, які їхні очисні й захисні якості вам потрібні в даний час.

Алое – рослина здатна зменшувати концентрацію токсинів, уночі поглинає вуглекислоту й збагачує повітря киснем. Забирає наелектризованність і береже від травм.

Антуріум – нейтралізує аміачні з’єднання, толуол, ксилол, підвищує вологість повітря. Позитивно впливає на боязких людей, поліпшує енергетику будинку.

Араукарія – ще один прекрасний зволожувач повітря у квартирі, крім цього здатна усувати токсичні речовини, збуджувати діяльність організму й підвищувати життєву активність.

Бегонія – дає величезне естетичне задоволення, відволікає від буденних проблем і спонукає до нових бажань і здійсненням.

Дифенбахія – відмінно випаровує, віддає вологу й знешкоджує такі токсини як ксилол і толуол. Квітка підійде людям, що займаються розумовою діяльністю. Дифенбахія активізує роботу обох півкуль мозку, поліпшує його стан при проблемах із кровообігом.

Драцена – прекрасний нейтралізатор отрутних з’єднань, зокрема, формальдегіду й трихлорєтилену. Останній з’являється в повітрі в результаті роботи лазерної й копіювальної техніки. Драцена піднімає рівень життєвих сил і однаково сприятливо впливає як на людський організм, так і на організм тварин.

Кактус – знешкоджує радіаційне випромінювання, добре захищає від негативних впливів, що приходять ззовні.

Лимон – насичує радісними флюїдами, життєлюбством і активністю будь-який будинок. Насичений цитрусовий аромат поліпшує дихальні процеси. Лимони перетворять негативні енергетичні хвилі в позитивні, збільшують працездатність і активність розумової діяльності.

Маранта – дуже гарна для офісного приміщення. Вона сприяє зволоженню повітря, а також нейтралізації шкідливих хімічних сполук, наприклад, аміаку. Рослина допомагає закінчити нарешті давно розпочату справу. Боязким людям варто придбати маранту через її можливості енергетично підштовхувати до самозахисту.

Монстера – відмінно воложить повітря, гармонізує атмосферу в кімнаті й наповнює її активною енергією.

Ноліна – друга назва квітки – бокарнея. Випромінює сильно заземлюючу й заспокійливу енергію, яка дуже корисна для людей, схильних до підвищеної збудливості. Дарує енергетичне підживлення тим, хто не боїться долати життєві перешкоди.

Папороть – гармонізує роботу нервової системи, допомагає людям, зайнятим активною розумовою працею, особливо колективною. Гарний нейтралізатор токсичних з’єднань і зволожувач повітря.

Плющ – один із кращих по знешкодженню формальдегіду. Саме тому варто його розміщати в приміщеннях, де вінілові шпалери й лінолеумове покриття. Допомагає знаходити вихід у непростих ситуаціях, тримати внутрішню рівновагу й втілювати в життя творчі ідеї.

Пеларгонія – її листи виділяють фітонциди. Завдяки цим летким речовинам рослина знищує патологічні мікроорганізми й освіжає повітря. Геранієвий аромат допомагає при хворобах легенів і застудах.

Пуансетія – активізує серцеву діяльність, підсилює кровообіг, прекрасний нейтралізатор токсинів.

Сансев’єрія – знищує отрутні хімічні сполуки. Сприяє постановці життєвих цілей і їх досягненню.

Спатіфілум – знешкоджує токсичні речовини, у тому числі формальдегід і ацетон, здатний нейтралізувати алкогольні запахи. Гармонізує енергетичні коливання в кімнаті.

Товстянка – дарує естетичне задоволення. Допомагає поліпшити фінансовий стан, особливо якщо сусідить із хризантемою під час цвітіння або апельсиновим деревцем.

Фіалка – радує око своєю скромною добірністю, піднімає настрій і обдаровує енергією життєлюбства.

Фікус Бенджаміна – корисний для офісних просторів, де багато копіювальної техніки й принтерів. Здатний знищувати з’єднання аміаку, толуолу, формальдегіду. Крім цього, рослина прекрасно воложить повітряний простір приміщення.

Філодендрон – нейтралізує токсичні речовини. Оновлює енергетику у квартирі, допомагає розслабитися й добре відпочити, підживлює у важких ситуаціях.

Хамедорея – підвищує вологість повітря, усуваючи з нього трихлоретилен, бензольні з’єднання, формальдегід. Корисний людям боязким і тим, хто не вміє себе цінувати, намагаючись догодити всім.

Хлорофітум – відмінний енергетичний очисник, що перетворить негативні енергетичні хвилі в позитивні. Знижує шкідливий вплив токсинів, що виділяються під час смаження продуктів. Зміцнює сили, підвищує енергетичний запас, особливо під час напруженої діяльності.

Хризантема – знешкоджує аміак і формальдегід. Гармонізує стан людини й надає сил.

Епіпреміум – має гарну транспірацію, усуває токсичні речовини й запах від копіювальної техніки. Оптимальний для офісних приміщень. Гармонізує інтелектуальну й емоційну сфери людини, сприяючи природньому балансу між ними.

 Коментарі: 0 шт.   Переглядів: 3654 Подобається: 0 | Не подобається: 0  

Також у розділі «Кімнатні рослини»


Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс