8 ліків, які потрібно завжди носити із собою

1 квітня 2015

8 ліків, які потрібно завжди носити із собою

1. УНІВЕРСАЛЬНИЙ ЗАСІБ - ПАРАЦЕТАМОЛ

Це найпопулярніший лікарський засіб у світі. На його основі випущено кілька десятків ліків (Панадол, Еффералган). 

Парацетамол здійснює знеболюючий ефект (головний і зубний біль), жарознижуючий і незначний протизапальний. У певних дозуваннях вважається безпечним для дітей. 

Не можна приймати людям із хворою печінкою. Ібупрофен має кращий знеболюючий ефект, однак визнається ВООЗ як засіб другого порядку для лікування жару у дітей і дорослих. На першому місці - все-таки парацетамол, тому що він більш ефективний.

2. ДІАРЕЯ - ЛОПЕРАМІД

За ефективністю не поступається Імодіуму, зате в кілька разів дешевший. Прийміть 4 мг лопераміда при гострій діареї, потім по 2 мг посля кожного безформного стільця. При хронічній діареї дітям старше 5 років лоперамід призначають у добовій дозі 2 мг.

3. ЗАСПОКІЙЛИВЕ - ВАЛЕРІАНКА

Стара добра валеріанка дає стабільний седативний ефект. Втім, він приходить не дуже швидко. 

Деякі клінічні дослідження вказують на те, що ефект валеріанки не перевищує плацебо. Дітям до 12 років валеріанка протипоказана.

4. АЛЕРГІЯ - ДІАЗОЛІН

Діє не гірше популярного Еріуса. Є одним з найстарших антигістамінних препаратів. Виконує протиалергічну, протинабрякову дію, знімає болі в животі та сверблячку. Протипоказань майже немає. Діазолін дитячий випускається у вигляді драже з кількістю діючої речовини 0,05 г.

5. БОЛІ В СЕРЦІ - НІТРОГЛІЦЕРИН

Не тільки є потужним вибуховим засобом, але й заспокоює серцевий біль. 

Розширює судини і поліпшує кровотік. Таблетка нітрогліцерину швидко блокує напад стенокардії. 

Однак є одне «але»: ці ліки є причиною головних болів.

6. ПІДВИЩЕНИЙ ТИСК - ПАПАЗОЛ

Основними показаннями до застосування папазола є гіпертонічна хвороба і стенокардія. Папазол приймають усередину по 1 таблетці 2-3 рази на день. Дітям до 12 років не давати.

7. ОТРУЄННЯ - АКТИВОВАНЕ ВУГІЛЛЯ

Найпопулярніший у світі сорбент. Адсорбує отрути й токсини зі шлунково-кишкового тракту до їхнього усмоктування. Ефективний при лікарських отруєннях. 

Проблема активованого вугілля в тому, що із собою потрібно носити дві пачки таблеток, тому що необхідно приймати з розрахунку 1 таблетка на 10 кг. Його можна замінити на більш дорогий і більш компактний Сорбекс.

8. СПАЗМОЛІТИК - ДРОТАВЕРИН

Який такий дротаверин? Так це ж стара но-шпа, тільки без накруток! Прийміть 1-2 таблетки, якщо у вас сильні спазми в животі. 

Для дітей у віці до 6 років разова доза складає 10-20 мг усередину, максимальна добова - 120 мг.

 Коментарі: 0 шт.   Переглядів: 1182 Подобається: 1 | Не подобається: 0  

Схожі статті

Також у розділі «Традиційна медицина»


Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс



Loading...