Лікування поліпів шлунка народними методами
Присутність поліпів у шлунку свідчить про серйозні порушення в роботі шлунково-кишкового тракту.
Серед причин утворення поліпів у шлунку спадкові фактори, неправильне харчування, хронічні запальні захворювання.
На початку поліпи в шлунку практично не проявляють себе, обмежуючись поступовим розвитком. Потім з'являються характерні болі в підшлунковій області, ломота в районі лопаток і попереку при прийомі їжі. Далі: слинотеча, відсутність апетиту, відрижка, нудота, блювота, печія, нестійкий стілець і загальна слабкість тіла. Діагностику поліпів провести досить важко - більшість симптомів не є специфічними для цього захворювання, і зустрічаються при інших захворюваннях шлунково-кишкового тракту. Симптоматика поліпів дуже схожа з гастритом, виразкою та раком дванадцятипалої кишки.
НАРОДНІ ЗАСОБИ
МЕД З ВЕРШКОВИМ МАСЛОМ
Це найпопулярніший народний засіб лікування поліпів шлунка.
1 кг гарного меду, 1 кг вершкового пряженого масла покласти в каструлю і варити на повільному вогні 1,5-2 години, помішуючи. Повинна вийти однорідна густа маса. Зберігати в холодильнику. Пити по 1 столовій ложці вранці за 20 хвилин перед їжею. Цієї кількості вистачить на весь курс лікування. Після курсу поліпи зникають.
МЕД З МАСЛИНОВОЮ ОЛІЄЮ
0,5 кг меду, 0,5 л маслинової олії (можна і соняшникової), сік 2-х лимонів (або 100 мл натурального яблучного оцту) - перемішати. Суміш зберігати в холодильнику. Перед прийманням перемішувати. Приймати по 1 столовій ложці 3 рази на день за 30 хвилин перед їжею.
Курс лікування повторити через 3-4 тижні. Надалі повторювати цей курс раз на рік.
ЖОВТКИ ТА НАСІННЯ ГАРБУЗА
Це дуже простий і приємний народний засіб лікування поліпів у будь-якому органі, у тому числі і шлунку. Часто зустрічається у багатьох лікарських порадниках народної медицини.
Потрібно взяти 7 варених жовтків, 6 ст. л. насіння гарбуза подрібнити у борошно. Усе змішати, додавши 0,5 л рослинної олії. Прогріти на водяній бані 20 хвилин. Зберігати в холодильнику. Приймати вранці по 1 ч. л. 5 днів. Зробити перерву на 5 днів і знову 5 днів прийому. Пити доти, поки всі ліки не закінчаться. Поліпи з усього організму будуть виходити у вигляді шматочків, сукровиці, слизу, і т.п. Також протягом 2-3 місяців з поверхні шкіри зникнуть різні плями та родимки.
ПРОПОЛІС
10 г порошку прополісу змішати зі 100 г розтопленого на водяній бані вершкового масла. Суміш прогрівати на водяній бані протягом 10 хвилин, постійно помішуючи, не доводячи до кипіння. Приймати по 1 ч. л. у теплому молоці 3 рази на день за 1-1,5 години перед їжею. Курс лікування 3 тижні. При необхідності повторити через 2 тижні. Лікування протипоказане при хворобі печінки.
ЧИСТОТІЛ
Сік і настій чистотілу - найефективніший і розповсюджений народний засіб лікування поліпів кишечнику. Є різні народні методи лікування поліпів чистотілом, що відрізняються концентрацією та кількістю. Виберіть свій метод залежно від переносності соку чистотілу. Чистотіл протипоказаний при стенокардії, епілепсії, вагітності, астмі.
Зібрати чистотіл на початку цвітіння, віджати сік. На 1 л соку додати 100 г 40% спирту. Пити натще за півгодини перед їжею. Почати з 10 крапель, додаючи щодня по краплі, і довести до 20 крапель. Цю дозу приймати 7-10 днів, а потім знижувати до 10 крапель. Їх пити 10 днів, потім перерва 7-10 днів і все спочатку. Пити півроку. Якщо заболить печінка, дозу потрібно знизити, можна до 10 крапель щодня.
Для лікування застосовують і настій чистотілу. 1 чайну ложку трави залийте склянкою окропу. Пийте по 1 столовій ложці за 20-30 хвилин перед їжею. Курс лікування - 1 місяць, перерва 10 днів, і ще 1 курс.
РОМАШКА І ЧИСТОТІЛ
Квітки ромашки, трава чистотілу - нарівно, 1 столову ложку суміші залити 200 мл окропу, настояти 6-8 годин, процідити, приймати по 1 столовій ложці за 30 хвилин перед їжею. Курс лікування - місяць, після 10-денної перерви можна повторити лікування;
КАЛИНА
Якщо є можливість, обов'язково використовуйте при лікуванні поліпів шлунка калину - це найпростіший, розповсюджений і смачний народний засіб лікування поліпів шлунка, що до того ж наситить організм вітамінами та мінералами, оздоровить серце, стабілізує тиск, поліпшить роботу шлунка, допоможе при запорах.
Восени бажано з'їдати по 2-3 жмені свіжих ягід, одну за одною (сік повинен надходити до шлунку невеликими рівномірними дозами, як із крапельниці). Курс лікування - 1 місяць.
Узимку залийте 3-4 ложки ягід калини (заморожених, сухих або свіжих) 0,5 л окропу та настоюйте 1 годину. Цю дозу пити в 3 прийоми щодня у перервах між їжею.
Коментарі: 0 шт. | Переглядів: 29099 |
|
© Газета Домовик 2012-2023