Таємна сила мізинця

23 березня 2017

Одним лише впливом на мізинець лівої руки можна суттєво поправити здоров'я. Це знали найдавніші цілителі! Їхня практика частково піддана сумніву, частково віддана забуттю. На жаль! Адже дійсно методика цікава, а головне, що виправдовувала себе в багатьох випадках.

МАСАЖ ДЛЯ ЗНИЖЕННЯ АПЕТИТУ

Для цієї мети, перед їжею потрібно масажувати верх (кінчик) мізинця. Для чоловіків і жінок є різниця: 

- чоловіки – до 12 години масажують проти годинникової стрілки, а з опівдня – за годинниковою;

- жінки – до 12 години за годинниковою стрілкою, а з опівдня – проти.

Рівно опівдні цю крапку чіпати не можна. Цілителі стародавності застосовували різні масажні техніки роботи з крапками тіла. Це були легкі погладжування, натиснення, застосування голок, вгвинчування. За допомогою подібних технік лікували безліч захворювань усіх систем організму.

МАСАЖ ПРИ ХВОРОБАХ ПЕЧІНКИ

Але не тільки мізинець використовується для вирішення проблем зі здоров'ям. Китайські цілителі використовують вказівні пальці для діагностики та лікування печінки, вони їх називають «пальцями печінки». Використовуючи роботу із вказівним пальцем можна перевірити здоров'я печінки. Для цього: розправити долоню, із силою розпрямити пальці, і втримуючи їх у напрузі, потрібно постаратися зігнути вказівний палець. Якщо все вийшло, і інші пальці не стали згинатися разом із вказівним пальцем, значить робота печінки в нормі. Якщо пальці стали згинатися разом із вказівним, то це говорить про те, що потрібно зміцнювати печінку. Для цього необхідний щоденний масаж вказівних пальців, тривалістю 2-3 хвилини по кілька разів на день.

Корисно по 5 хвилин ранком і ввечері активізувати цей орган силовими спеціальними вправами. Зчепити перед грудьми вказівні пальці й намагатися розтягти руки в сторони. При цьому важливий ритм дихання: натягування - вдих через ніс, ослаблення - спокійний видих.

МАСАЖ ПРИ НЕЖИТЮ

Ось деякі приклади використання методу. При нежитю, потрібно знайти хворобливу крапку на великому пальці лівої руки – середині його верхньої фаланги, близько шкірного завитка, і прикріпити до неї пластиром зерно гречки або зеленого гороху (у випадку сильного нежитю). Періодично слід натискати на прикріплене зернятко. Нежить швидко пройде, але такий метод може бути й профілактикою в сезон застудно-вірусних захворювань.

КРАПКОВИЙ МАСАЖ КИСТЕЙ РУК ВІД УТОМИ

При інтенсивних розумових навантаженнях, частих стресах, сильній стомлюваності, зняти велику напругу й утому, розслабитися допоможе крапковий масаж кистей рук. Робити масаж можна як на роботі, так і по дорозі додому та вдома, тим більше, що багато часу це не віднімає, а сили відновлює.

Масажувати потрібно мізинець лівої руки вказівним і великим пальцями правої. Починати потрібно з фаланги з нігтем і, надавлюючи, просуватися до основи пальця, проходячи так увесь мізинець. Масажувати по черзі великі пальці рук. Техніка подібна попередній, починати потрібно з фаланги з нігтем і просуватися до основи пальця, масажуючи палець усією кистю. Подібні методи можна використовувати й для поліпшення роботи різних органів, необхідно тільки знайти крапку відповідності.

МАСАЖ ПРИ ХВОРОБАХ КОЛІН

При проблемах з коліньми (болять або погано згинаються), особливо в людей у солідному віці, потрібно масажувати середні суглоби безіменного і середнього пальців. Ці суглоби пальців і є крапками відповідності колінам, причому правому коліну відповідає суглоб безіменного, а лівому - суглоб середнього пальця. При різноманітних захворюваннях колін потрібно на суглоби середнього й/або підмізинного пальців закріпити за допомогою пластиру насіння рослин, таких як морква, червоний перець або помідори.

 Коментарі: 0 шт.   Переглядів: 3443 Подобається: 1 | Не подобається: 0  

Також у розділі «Краса та здоров'я»


Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс