Чи можна позбутися целюліту в домашніх умовах?
Причинами виникнення вкрай небажаної "апельсинової кірки", що так псує жінкам настрій, особливо при виході на пляж, вважаються порушення лімфодренажу й жирові відкладення, що виникають у результаті особливостей жіночого організму. Але потрібно знати й те, що целюліт не визнається медициною як захворювання. Він вважається фізіологічною нормою для жінок. Незважаючи на те, що від "апельсинової кірки" і не страждає наше фізичне самопочуття, але психологічний дискомфорт дійсно розвивається у більшості жінок, які страждають таким "дефектом".
І поки до літньої відпустки ще є час, пора за себе братися. Із целюлітом боротися потрібно і, головне, можна, але при цьому використовуючи всі методи в комплексі. А це - правильне харчування, здоровий спосіб життя, фізичне навантаження, вакуумний масаж із застосуванням крему. Тоді результат буде забезпечений на всі сто відсотків.
При надлишковій вазі й очевидному целюліті дієвіше за все радикально перебудувати харчування. Скидати ж кілограми потрібно обережно і не поспішаючи. Адже прагнення до різкого зниження ваги приводить тільки до збільшення проблеми. Варто вживати більше овочів і фруктів, продуктів з цільного зерна, пити нежирне молоко. Важливу роль грають овочі, особливо яскравого забарвлення - помідори, шпинат, червоний перець. Овочі й салати з них також сприяють відновленню ураженої тканини. Варто більше пити води. Це - найпростіший спосіб очистити організм від шлаків. Протягом доби з організму виводиться 2 літри води разом з токсинами.
Тканини, зачеплені целюлітом, бажано щодня масажувати щіткою або рукавицею - масаж підвищує кровообіг і обмін речовин. Багатьом жінкам подобаються електричні масажні прилади: з ними можна працювати по 5-10 хвилин на день, та й шанси на успіх підвищуються. Адже целюліт боїться навантажень на м'язи!
Можна впоратися з целюлітом і в домашніх умовах. Так, у кавову гущу додайте блакитну глину (купіть в аптеці) і трохи води, краще мінеральної. Масажуючи, нанесіть на злегка вологу шкіру. Кофеїн сприяє розпаду жиру, а глина "витягає" надлишок рідини з підшкірної тканини.
Яблучний оцет і воду розведіть у пропорції 1:1. Можна додати олію лимона, м'яти або розмарину. Суміш нанесіть на місця, уражені целюлітом, і обгорніть поліетиленовою плівкою. Бажано надягнути якийсь теплий одяг і активно порухатися або полежати під ковдрою близько години. Після цього змийте суміш і нанесіть зволожуючий крем.
Візьміть для масажу натуральний мед і піалу, підійде й півлітрова банка. Добре розпартеся у ванні, після цього проблемні ділянки тіла змажте медом. Візьміть піалу й круговими рухами, притискаючи до тіла її краї, робіть вакуумний масаж. При натисканні повітря з піали виштовхується, і шкіра злегка засмоктується. Періодично "відривайте" піалу від тіла й знову робіть кругові рухи. Процедуру варто проробляти мінімум 2 рази на тиждень. Регулюйте тривалість масажу відповідно до індивідуальних особливостей. Якщо шкіра сама не засмоктується, то, притиснувши щільно піалу, підпихніть пальцем трохи більше шкіри усередину. І тоді вона з легкістю присмокчеться.
Можна, звичайно, використовувати й антицелюлітну косметику. Вона теж поліпшує мікроциркуляцію й робить шкіру більш пружною. Але обійдеться це набагато дорожче. А щоб корисні речовини напевно потрапили в підшкірну жирову клітковину, - антицелюлітний крем теж рекомендується сполучати з обгортаннями.
Коментарі: 0 шт. | Переглядів: 2915 |
|
© Газета Домовик 2012-2023