Як швидко вилікувати кашель?

2 жовтня 2021

Як запевняють медики, кашель - це реакція організму на інфекцію. В окремих випадках вона може зберігатися протягом декількох днів або тижнів після одужання. Звичайно, така «особливість» організму не може не засмучувати. Особливо в умовах, коли весь світ бореться з коронавірусом, одним з ознак якого є затяжний кашель і ускладнене дихання.

І все-таки, найчастіше кашель з'являється в результаті бронхіту, пневмонії, сезонних ГРВІ і ГРЗ. Пульмонолог Сергій Пурясев розповів, як швидше від нього позбавитися.

ЛІКУЄМО ЗАПАЛЕННЯ

- Всі ці захворювання часто супроводжуються кашлем, за допомогою якого дихальні шляхи звільняються від мокротиння. Така захисна реакція організму, і щоб її придушити, потрібно впоратися з самим захворюванням, - зазначив пульмонолог.

Він також підкреслив, що кашель - це завжди запалення, а запалення - завжди мікроби. Тому хворому важливо приймати противірусні та протимікробні засоби. Також допоможуть протизапальні препарати, лікар може призначити і гормональні препарати - короткочасно, протягом двох-трьох днів.

ЯК ПРИСКОРИТИ ЛІКУВАННЯ КАШЛЮ?

Залежно від тяжкості того чи іншого захворювання кашель може тривати досить довго.

- У пацієнта, який переніс ГРЗ або ГРВІ, кашель може зберігатися від п'яти до п'ятнадцяти днів. Якщо це важке захворювання (наприклад, запалення легенів або бронхіт), то без належного лікування можна кашляти все життя, - впевнений Пурясев.

Однак, не варто засмучуватися. Є способи, які допоможуть швидше позбутися від наслідків хвороби. Для цього слід використовувати додаткові засоби, крім необхідних лікарських препаратів.

Зокрема, як запевняє медик, в боротьбі з затяжним кашлем дуже ефективний будь-який смальцевий жир. Можна застосовувати будь-який, доступний з фінансів жир: борсучий, гусячий, собачий, ведмежий і навіть лисячий.

- Легені, крім того, що постачають нас киснем, - це «піч» нашого організму. Як тільки ви з'їли шматок сала або випили жир, він починає «розігрівати» легені. З одного граму жиру виділяється дев'ять калорій, «піч» розігрівається, кров починає обігріватися. Якщо легені розігрівати, давати їм жир, тоді вони добре себе почувають. Якщо жиру мало, людина довше хворіє, кашляє, - пояснив медик.

Однак, ефективним засобом в боротьбі з кашлем можуть стати і недорогі засоби. Наприклад, знайомі всім з дитинства гірчичники.

- Це теж хороший варіант, вони дають розігріваючий, подразнюючий ефект, за рахунок якого запалення йде, - сказав пульмонолог.

 Коментарі: 0 шт.   Переглядів: 1880 Подобається: 0 | Не подобається: 0  

Схожі статті

Також у розділі «Народна медицина»


Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс