Кавунові кірки допоможуть позбутися коліту

18 січня 2018

Коліт - гостре або хронічне захворювання слизової оболонки товстої кишки.

Проявляється коліт болями в нижній частині живота (навколо пупка), здуттям, поносом. Ознакою коліту є домішка слизу (іноді й крові) у випорожненнях, підвищення температури (гострий коліт).

Крім цього, спостерігається загальне нездужання, поганий апетит, нудота, спазмоподібний характер болю у животі із сильними позивами до дефекації, поноси, що чергуються із закрепами (хронічний коліт).

При загостренні коліту одночасно з лікуванням і дієтою, призначеними лікарем, можна приймати настій трав. Заварити в 1 скл. окропу суміш із 1 ч. л. золототисячника, 1 ч. л. шавлії й 1 ч. л. ромашки аптечної. Прикрити склянку блюдцем, дати настою охолонути і процідити його. Приймати по 1 столовій ложці 7-8 разів на день, у залежності від того, скільки часу хворий не спить. Тривалість лікування - від 1 до 3 місяців. Після цього дозу скорочують, а проміжки часу між прийомами ліків збільшують.

80-100 г сушених кірок кавуна залити 2 склянками окропу, настояти, процідити. Пити по 1/2 склянки 4-6 разів на день. Настій застосовується при гострих і хронічних запаленнях товстого кишечнику.

10 г плодів фенхеля заливають склянкою окропу, нагрівають на водяній бані 15 хвилин, охолоджують, проціджують і доводять об'єм до 200 мл. П'ють по 1/3-1/2 склянки 3 рази на день при хронічних спастичних колітах.

Сік цибулі ріпчастої рекомендується приймати по 1 ч. л. 3-4 рази на день при запаленні шлунково-кишкового тракту.

2 ст. л. листя м'яти польової залити 2 скл. окропу, настояти 20 хвилин і процідити. Пити по 1/2-1 склянці за 15-20 хвилин до їжі 2-3 рази на день.

 Коментарі: 0 шт.   Переглядів: 2401 Подобається: 0 | Не подобається: 0  

Також у розділі «Народна медицина»


Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс