Лікування гастриту народними засобами
Захворювання не щадить нікого, ні дитину, ні старого, ні бідного, ні багатого, доставляючи кожному неприємні відчуття та болі.
Хочеться розповісти про "універсальні" народні засоби, що дозволяють вилікувати неприємну недугу будь-якої важкості.
ЗАСІБ №1
Зранку, до сніданку, щоб розбудити шлунок, рекомендується випивати ковток питної води. Також тричі на день рекомендується приймати маслинову олію (без гіркоти і прозору), усього 1 столову ложку до їжі. І через 15-20 хвилин буде результат - полегшає. Для закріплення ефекту від такого зілля, необхідно продовжувати лікування хоча б протягом двох місяців.
ЗАСІБ №2
Також щодня, двічі на день потрібно вживати по 1-2 столовій ложці гарного та свіжого квіткового (краще з білої акації) меду, запиваючи при цьому свіжим теплим чаєм (але не гарячим!), або водою. Після цього їжу рекомендується приймати не раніше, ніж через двадцять хвилин і, бажано, негрубу (груба їжа може подряпати і без того запалені стінки шлунка). Гостре та жирне їсти категорично заборонено!
На сніданок їсти тільки м'яку їжу. Такою є йогурти, кефір, яєчний омлет, м'який сир. А ввечері, після вживання меду, бажано випити чашку зеленого чаю (і після не їсти). Варто запам'ятати, що до повного зникнення болю потрібно відмовитися від їжі, що містить оцет, і від кави.
ЗАСІБ №3
Корисним є самомасаж. Рекомендується акуратно намацати пальцями шлунок, і м'якими погладжуваннями викликати приємні відчуття, які підкажуть господареві шлунка, що він дійсно себе лікує, а не завдає шкоди.
ЗАСІБ №4
Тому що частою причиною загострення гастриту є стрес, то до складу лікувальних зборів варто додавати популярні заспокійливої травички: м'яту, мелісу, глід, материнку, багно, валеріану.
ЗАСІБ №5
Відчутну допомогу в період лікування надають трав'яні настої з кропу, цикорію, шавлії, ромашки, подорожника, кропиви, розторопші, малинового листя, заварені на кілька годин у термосі з додаванням вище перерахованих заспокійливих трав як звичайний чай.
ЗАСІБ №6
Варто очистити кишечник добре відомою в народі клізмою, наповненою настоєм ромашки (1 ст. ложку квітів заварити і 20 хвилин настояти в склянці кип'яченої води, процідити та розбавити настій п'ятьома склянками води). Процедуру очищення виконати вранці і на ніч, бажано, добу поголодувати, продовживши харчування невеликими порціями рідкою знежиреною їжею, згодом дотримуючись суворої дієти.
ЗАСІБ №7
Їсти потрібно частіше (кожні 2 години) маленькими порціями, схожими на перекус. Основою їжі повинні стати слизові молочні круп'яні супи з рису, ячменя і геркулесу (вівса), квашена капуста, каші з вівсянки та гречки, варений буряк, зелений чай і з плодів анісу, вівсяний кисіль, сік чорної смородини, компот і вино з чорноплідної горобини в розумних дозах, сухарики з білого хліба.
ЗАСІБ №8
Це діючий метод, що складається з 1 склянки теплого окропу й 1 неповної чайної ложки повареної солі. Відразу ж після їжі та через 1 годину необхідно прополоскати рот приготовленим солоним "коктейлем", що сприяє відновленню слизової шлунка і кислотно-лужного балансу.
Коментарі: 0 шт. | Переглядів: 8172 |
|
© Газета Домовик 2012-2023