Передноворічні поради нарколога: цукерка горілці не товариш

29 грудня 2016

Новий рік на носі, і ніс уже починає чесатися, безпомилково передвіщаючи новорічні узливання. Як пройти крізь свята, не задаючись знову болючим питанням: чому на сигаретах пишуть "легені", а на горілці не пишуть "печінка"? 

Вашій увазі пропонуються поради досвідчених наркологів.

Отже, теза перша.

Уночі печінка спить і нічого не переробляє. І тому найшкідливіший саме нічний алкоголь. По ночах треба пити якнайменше. Відзначили, що наступив Новий рік - і досить. Інший час можна гуляти, дихати свіжим повітрям.

Рекомендація номер два: не можна змішувати газовані алкогольні напої з міцними. Тому що відбувається алкогольний удар, і це дуже погано діє на мозок. Можливі патологічні форми алкогольного сп'яніння. Агресивні форми, амнестичні - коли людина взагалі не пам'ятає, що відбувається. Такий удар - це завжди погано.

Далі, не можна закушувати алкоголь солодким. Тому що цукор і алкоголь, за виразом Євгенія Брюна, "переробляються в тому самому біохімічному казані". У підсумку вони конкурують між собою. І алкоголь, а точніше продукти його напіврозпаду, затримуються надовго. А небезпечні саме продукти напіврозпаду алкоголю. Утворюється дуже отруйна речовина - ацетальдегід.

Що стосується "норми" для зустрічі Нового року, то, за словами експерта, у ніч із 31 грудня на 1 січня 100-150 г міцного алкоголю буде цілком достатньо. Або 250 г більш звичного новорічного напою - шампанського.

 Коментарі: 0 шт.   Переглядів: 3424 Подобається: 0 | Не подобається: 0  

Схожі статті

Також у розділі «Коментар фахівця»


Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс