Як варити мило в домашніх умовах

10 січня 2018

Зараз часто можна зустріти в продажі мило ручної роботи. Воно дуже різноманітне за формою, кольором і запахом. Деякі екземпляри виглядають навіть, як твір мистецтва. І ціна такого мила, звичайно, досить висока. Однак, варити мило в домашніх умовах не так вже і складно, але дуже цікаво, і ви теж можете спробувати це зробити.

Першою справою пройдіться по магазинах, подивіться на зразки мила ручної роботи, запасіться ідеями. Можна залучити до процесу й дітей, але з обов'язковою допомогою дорослих.

Отже, що потрібно для виготовлення мила в домашніх умовах?

- За основу береться мило (краще дитяче, тому що воно практично без запаху, коштує недорого й у ньому немає шкідливих добавок);

- олії-основи: кедрова, мигдальна, обліпихова і т.д. Головне, щоб без сильного запаху;

- ефірні олії: лавандова, лимонна та ін.;

- наповнювачі (наприклад, сухі пелюстки квітів);

- вода, щоб розбавляти мильну масу;

- гліцерин;

- посуд для парової бані;

- формочки (скляні небажано).

Усі перераховані складові ви зможете придбати в будь-якій аптеці.

ЯК ВАРИТИ МИЛО?

1. Мило потрібно перетерти на дрібній тертці.

2. Взяти по одній столовій ложці олій-основ. Якщо олія одна, то візьміть 2-3 ст. л.. Також потрібно взяти 1 ст. л. гліцерину й усе змішати. Посуд з оліями поставити на парову баню.

3. Коли олія прогріється, засипаємо мило невеликими порціями. Для того, щоб мило швидше розтоплювалося, потрібно підливати гарячу воду.

4. Коли мило почне нагадувати рідке тісто, додайте в нього кілька крапель ефірних олій. Після додавання кожної ефірної олії необхідно ретельно перемішувати масу. Бажано попередньо почитати спеціалізовану літературу про комбінацію запахів.

5. Тепер потрібно засипати наповнювач і знову перемішати. Можна додати в якості наповнювача мелену каву. Тоді у вас вийде ніжний натуральний скраб для чутливої шкіри.

Також широко використовується кашка з перетертих тропічних фруктів, наприклад, банана.

6. Зварене мило розливаємо по формочках.

7. Після того, як мило охолоне, ставимо його в холодильник.

8. Щоб готове мило легко вийняти з формочок, потрібно покласти їх ненадовго в тарілку з гарячою водою.

9. Тепер мило потрібно підсушити протягом 1-2 днів і можна користуватися ним на здоров'я!

Миловаріння в домашніх умовах - справа доволі проста, але дуже цікава. Вона дає величезний простір для творчості. До цього заняття можна з успіхом залучити дітей. Їм обов'язково має сподобатися цей процес!

Мило ручної роботи може стати і прекрасним подарунком рідним і друзям до будь-якого свята або торжества. Крім того, якщо ви захопитеся цією справою, то виготовлення мила своїми руками може стати вашим домашнім бізнесом і приносити вам дохід.

 Коментарі: 0 шт.   Переглядів: 2774 Подобається: 0 | Не подобається: 0  

Також у розділі «Ваш дім»


Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс