Топ-9 зимових процедур краси
Зима - ідеальний час для безлічі салонних процедур, які допоможуть відновитися і підготуватися до весни. Отже, "Жіноче здоров'я" пропонує топ зимових процедур краси.
ПІЛІНГ
Пілінг - король зими. Ця процедура допомагає підвищити пружність шкіри, позбутися дрібних дефектів шкіри та поліпшити колір обличчя. У теплу пору року робити пілінг не можна: як саме вплине ультрафіолетове випромінювання на ніжну обновлену шкіру складно вгадати, але нічого гарного точно не буде.
Сенс процедури - механічно (ультразвук, вакуум, лазер, скраби з абразивами) або хімічно (органічні кислоти різної концентрації) знімається верхній шар шкіри й активізуються відбудовні процеси.
ВІДБІЛЮВАННЯ
Всі процедури з відбілювання виконуються в холодну пору року, щоб не стимулювати меланогенез. Видаляти можна свіжі пігментні плями - результат пляжного відпочинку, хлоазми після вагітності та з дитинства обридле ластовиння. У домашніх умовах ефекту відбілювання можна домогтися за допомогою огірка, лимона, петрушки і спеціальних кремів та масок, у салоні - за допомогою професійної косметики, що зменшує пігментацію, і пілінгу.
ВИДАЛЕННЯ РОДИМОК І БОРОДАВОК
Щоб позбутися їх, використовуються: скальпель, лазер, рідкий азот, електрика та різноманітна хімія. Що підходить саме вам, потрібно вирішити разом з косметологом і... онкологом. Завдання останнього - визначити наскільки є безпечним видалення шкірного "наросту" у кожному конкретному випадку.
ФОТООМОЛОДЖЕННЯ
За допомогою спрямованого пучка високоінтенсивного світла можна не тільки прибрати судинну сіточку й усунути дефекти, пов'язані з кольором шкіри, але й стимулювати відновлення шкіри.
Ефект фотоомолодження досягається, у першу чергу, за рахунок стимуляції вироблення колагену - білка, відповідального за пружність шкіри.
ТАТУАЖ І ПЕРМАНЕНТНИЙ МАКІЯЖ
Наносити і прибирати татуювання теж краще в холодну пору року: по-перше, загоєння піде швидше, по-друге, татуювання деякий час потрібно берегти від ультрафіолету. Все це стосується і такого виду татуажа, як перманентний макіяж. Але він, до того ж, виконується менш стійкими фарбами і з часом вигорає на сонці, так що, зважившись на довгий макіяж восени, ним можна насолодитися подовше.
ЕПІЛЯЦІЯ
Після лазерної та фотоепіляції шкіру необхідно берегти від ультрафіолету близько 3-4 тижнів. Щоб повністю позбутися небажаних волосків, необхідно від 3 до 5 процедур з інтервалом між ними близько місяця. Так що зима - ідеальний час для початку курсу епіляції - до весни все буде гладко.
ЛІКУВАННЯ ОСЛАБЛЕНОГО ВОЛОССЯ
Ті, хто строго виконував літні приписання "обполіскувати волосся прісною водою після моря, носити головний убір і їсти побільше багатих бета-каротином жовтих овочів і фруктів", цей пункт, напевно, пропустять. Якщо ж влітку волосся близько познайомилося з вітром, спекою та морською водою, то восени воно потребує особливої уваги. Спочатку потрібно позбутися кінчиків, що січуться, а потім зайнятися відновленням структури ушкодженого волосся. Для нормального злегка пересушеного і волосся, що втратило блиск, звичайно вистачає курсу з 4-6 домашніх масок, а ось з більш серйозними проблемами краще звернутися в салон і підібрати концентровані медичні сироватки.
ДОГЛЯД ЗА РУКАМИ
Шкіра рук, споконвічно від природи досить суха, реагує на літню спеку та сонце відповідно. Тому восени їй необхідне додаткове живлення та зволоження. Відновити водно-ліпідний баланс і пружність шкіри рук можна за допомогою парафінотерапії або способу, відомого ще нашим прабабусям: на ніч змазати руки персиковою або маслиновою олією і надягнути тканинні рукавички.
ПРОФІЛАКТИКА КУПЕРОЗУ
З початком холодів починають заявляти про себе судинні зірочки та сіточки на обличчі. Поки перепади температури на вулиці та у приміщенні не стали критичними, варто зайнятися профілактикою: збільшити надходження вітаміну С у організм, за узгодженням з лікарем пропити аскорутин або інші зміцнювальні судини препарати, почати використовувати креми та мазі для профілактики куперозу і, нарешті, видалити старі "зірочки" за допомогою вже згадуваних фототерапії або лазера.
Коментарі: 0 шт. | Переглядів: 7055 |
|
© Газета Домовик 2012-2023