Дидактичні матеріали з англійської мови

17 січня 2020

Учні молодших класів шкіл потребують особливого підходу з боку вчителя. Педагог повинен так давати матеріал, щоб він не тільки запам'ятався, але ще і будив в дитині тягу до подальшого вивчення різних наук.

Малюки в початковій школі тільки-тільки закінчили дитячий сад, а тому ще не готові зубрити багатосторінкові підручники і писати конспекти. Завдання педагога полягає в підготовці грамотних дидактичних матеріалів.

Як прищепити тягу до знань в ігровій формі

Чим молодші діти, тим більше процес навчання повинен бути схожим на гру. І дидактичні матеріали в цьому стають найкращим помічником. Різноманітні картки, таблиці, наочні посібники дозволяють у невимушеній манері запам'ятовувати навіть найскладніші завдання, які не перетруждая при цьому дитячий мозок.

Особливо важливі дидактичні матеріали з англійської мови. Одним з найбільш важливих напрямків в його вивченні є запам'ятовування іноземних слів, поповнення словникового запасу. І в цьому якнайкраще допомагають картки, на яких написані англійська слова і їх український переклад, представлені транскрипції і графічні позначення досліджуваних термінів.

При освоєнні складної граматики також велику увагу слід приділяти дидактичним матеріалами. Дітям, які поки ще не розібралися в особливостях власної мови, досить складно вчити особливості англійських часів. Але якщо робити це весело в ігровій формі, то навіть найсерйозніші труднощі залишаться позаду, а вся інформація легко вкладеться в непосидючі голови.

Дидактичні матеріали в допомогу педагогу

Однак і викладачам, і батькам учнів молодших класів варто пам'ятати, що дидактичні матеріали є одним з методів вивчення матеріалу. Не можна забувати про прописах, підручниках, посібниках для читання, аудіозаписах і навіть розмовах з носіями англійської мови. Всебічний комплексний підхід допомагає врахувати всі нюанси освітнього процесу і впливати на всі органи чуття.

Дітям в початковій школі цікаво все нове і незвичайне, тому вони із задоволенням будуть вивчати невідомі для себе мови за картками, картинкам, пісенькам і іншим додатковим матеріалами. А нудною зубрінням і заучування можна зробити навіть такий захоплюючий предмет, як англійська мова, абсолютно нецікавим. Батьки і педагоги повинні докласти максимум зусиль, щоб цього уникнути. Захоплений дитина, вільно володіє іноземною мовою, покаже, що всі зусилля дорослих були не дарма.

За матеріалами: Тетяна Жукова
   Переглядів: 1745  

Також у розділі «Куточок споживача»


Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс