Квіти для спальні
Якщо ми не хочемо довго крутитися в ліжку чекаючи сну, а зранку мучитися від головного болю, необхідно виключити рослини, квіти яких виточують сильні запахи. Це кімнатні троянди, лілії, жасмин, гарденія. А також рослини, листя або плоди яких отрутні: молочай, цисус, циперус.
Розміщати в спальні рекомендується рослини, які створюють рівну, заспокійливу атмосферу і володіють бактерицидними, освіжаючими повітря властивостями. Це така знайома та улюблена багатьма рослина, як традесканція, а також менш відомі аспідистра, геліотроп. Також можна розташувати в спальні рослини, що володіють приємним легким ароматом, наприклад, лаванду. Природно будуть виглядати тут драцена та кордиліна.
Східний напрямок: стефанотис, азалія, фуксія, мирт, герань, бульбові бегонії, клеродендрум Томпсона, фіалки, дрібнолисті фікуси, стапелія, олеандр, драцена, кам'яна троянда. Це лише мала частина з того, що можна поставити до східних вікон, квіти взагалі люблять рости в таких місцях.
Північний напрямок: дифенбахія, марантові, папороті, аспідистра, драцена, цикламени, хвойні, спатифілум, антуріум, фікуси.
Західний напрямок: аспарагус, бегонія рекс, більбергія поникла, вероніка Андерса, гастерія, євгенія, жасмин низький, сансевієрія, стробілянтес, філокактус Акермана, філокактус Гунтера, фінікова пальма, цисус, хамеропс, евкаліпт, ехмея.
На південних підвіконнях рослини розміщати не рекомендується - згорять. Вийти з положення можна, повісивши досить щільні, але прозорі фіранки, які пом'якшать сонце. Рослини: азалія індійська, алое, бувардія, жасмин Самбак, камелія японська, опунції, фуксія, хавортія, хойя, цериуси, ехінокактуси.
Температурний режим: більшість тропічних рослин вимагають багато тепла, субтропічні - менше. А є такі, які краще почувають себе у прохолодних приміщеннях. Наприклад, агава, амариліс, віларезія, драцена, традесканція, папороті - це рослини для теплих кімнат. А ось араукарія, герань, гортензія, лавр, китайська троянда, фуксія, цикламен - для прохолодних.
Коментарі: 0 шт. | Переглядів: 9012 |
|
Також у розділі «Кімнатні рослини» |
© Газета Домовик 2012-2023